Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Víteň, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyMladí-hasičiŽeny>30Dor-ky 15 středníDor-ky 17 staršíChlapci st. 15 letDívky st. 15 let
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 16. 05. 2026 | Strážov | 37,83 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 16. 05. 2026 | Strážov | 87,15 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 13. 09. 2025 | Malá Víska | 32,27 | 32.27 | 30.7 | 1.57 | 9. | ||
| 26. 07. 2025 | Luby | 40,87 | 38.91 | 40.87 | -1.96 | 8. | ||
| 24. 09. 2011 | Luby | 24,82 | 23.13 | 24.82 | -1.69 | 4. | ||
| 10. 09. 2011 | Malá Víska | 24,44 | 23.91 | 24.44 | -0.53 | 1. | ||
| 10. 09. 2011 | Malá Víska | 25,12 | 24.83 | 25.12 | -0.29 | 1. | ||
| 20. 08. 2011 | Slavošovice | 26,15 | 26.15 | 25.25 | 0.9 | 7. | ||
| 16. 07. 2011 | Janovice nad Úhl. | 28,33 | 28.33 | 26.84 | 1.49 | 11. | ||
| 08. 08. 2009 | Kozí | 25,87 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 18. 08. 2007 | Slavošovice (KT) | 25,35 | 25.35 | 25.24 | 0.11 | 1. | ||
| 23. 06. 2007 | Habartice (KT) | 25,26 | 25.26 | 25.12 | 0.14 | 1. | ||
| 16. 09. 2006 | Strážov (KT) | 19,51 | 18.77 | 19.51 | -0.74 | 1. | ||
| 16. 09. 2006 | Strážov (KT) | 20,40 | 20.31 | 20.4 | -0.09 | 3. | ||
| 09. 09. 2006 | Malá Víska (KT) | 26,00 | 24.38 | 26 | -1.62 | 1. | ||
| 19. 08. 2006 | Klatovy Luby (KT) | 24,59 | 23.93 | 24.59 | -0.66 | 2. | ||
| 08. 07. 2006 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 24,46 | 24 | 24.46 | -0.46 | 1. | ||
| 08. 07. 2006 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 27,35 | 27.3 | 27.35 | -0.05 | 1. | ||
| 17. 09. 2005 | Strážov (KT) | 20,96 | 20.96 | 20.75 | 0.21 | 1. | ||
| 17. 09. 2005 | Strážov (KT) | 27,11 | 27.01 | 27.11 | -0.1 | 2. | ||
| 30. 07. 2005 | Klatovy (KT) | 24,56 | 24.56 | 23.51 | 1.05 | 1. | ||
| 16. 07. 2005 | Velenovy (KT) | 26,81 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 09. 07. 2005 | Janovice nad Úhlavou (KT) | 35,83 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 25. 06. 2005 | Habartice (KT) | 23,24 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 28. 08. 2004 | Víteň | 29,42 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 24. 07. 2004 | Zdebořice | 34,72 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 07. 2004 | Velenovy | 29,31 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 03. 07. 2004 | Petrovice | 27,01 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 26,58 | 0 | 0 | 0 | 0. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 30,54 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 24,97 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 21,13 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 20,78 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 24. 08. 2003 | Bílenice | 36,19 | 0 | 0 | 0 | 0. | ||
| 24. 08. 2003 | Bílenice | 32,62 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 23. 08. 2003 | Slavošovice | 32,29 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 26,21 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 30,34 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 09. 08. 2003 | Habartice | 25,10 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 03. 08. 2003 | Strážov | 29,40 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 03. 08. 2003 | Strážov | 37,34 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 05. 07. 2003 | Sušice | 25,07 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 17. 05. 2003 | Defurovy Lažany | 28,55 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 05. 2003 | Defurovy Lažany | 26,84 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 28. 09. 2002 | Jinřichovice | 28,12 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 28. 09. 2002 | Jinřichovice | 31,56 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 14. 09. 2002 | Nýrsko | 29,19 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 14. 09. 2002 | Nýrsko | 29,78 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 07. 09. 2002 | Malá Víska | 59,45 | 0 | 0 | 0 | 17. | ||
| 24. 08. 2002 | Slavošovice | 30,21 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 24. 08. 2002 | Slavošovice | 30,53 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 03. 08. 2002 | Maňovice | 28,44 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 03. 08. 2002 | Maňovice | 42,41 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 27. 07. 2002 | Klatovy | 28,56 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 27. 07. 2002 | Klatovy | 38,50 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 20. 07. 2002 | Luby | 27,28 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 20. 07. 2002 | Luby | 29,78 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 13. 07. 2002 | Janovice nad Úhlavou | 28,03 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 06. 07. 2002 | Sušice | 24,50 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 06. 2002 | Habartice | 29,02 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 29. 06. 2002 | Habartice | 31,28 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 08. 06. 2002 | Malá Víska | 30,21 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 08. 06. 2002 | Malá Víska | 72,47 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 18. 05. 2002 | Defurovy Lažany | 39,31 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 29. 09. 2001 | Jinřichovice | 33,34 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 09. 2001 | Jinřichovice | 38,15 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 29. 09. 2001 | B | Jinřichovice | 42,52 | 0 | 0 | 0 | 8. | |
| 15. 09. 2001 | Nýrsko | 22,50 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 15. 09. 2001 | Nýrsko | 23,50 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 15. 09. 2001 | B | Nýrsko | 34,02 | 0 | 0 | 0 | 9. | |
| 08. 09. 2001 | Malá Víska | 29,71 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 08. 09. 2001 | Malá Víska | 33,50 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 08. 09. 2001 | B | Malá Víska | 51,50 | 0 | 0 | 0 | 14. | |
| 25. 08. 2001 | Slavošovice | 28,09 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 25. 08. 2001 | Slavošovice | 31,60 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 25. 08. 2001 | B | Slavošovice | 35,36 | 0 | 0 | 0 | 5. | |
| 25. 08. 2001 | B | Slavošovice | 62,31 | 0 | 0 | 0 | 5. | |
| 28. 07. 2001 | Točník | 32,00 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 28. 07. 2001 | Točník | 35,29 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 28. 07. 2001 | B | Točník | 41,06 | 0 | 0 | 0 | 8. | |
| 21. 07. 2001 | Luby | 29,53 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 21. 07. 2001 | Luby | 29,56 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 21. 07. 2001 | B | Luby | 53,40 | 0 | 0 | 0 | 11. | |
| 14. 07. 2001 | Maňovice | 31,55 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 07. 2001 | Janovice nad Úhlavou | 31,27 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 07. 2001 | Janovice nad Úhlavou | 32,15 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 07. 2001 | B | Janovice nad Úhlavou | 37,31 | 0 | 0 | 0 | 3. | |
| 07. 07. 2001 | B | Janovice nad Úhlavou | 38,47 | 0 | 0 | 0 | 3. | |
| 05. 07. 2001 | Sušice | 25,53 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 30. 06. 2001 | Habartice | 30,97 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 30. 06. 2001 | Habartice | 36,84 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 30. 06. 2001 | B | Habartice | 41,06 | 0 | 0 | 0 | 7. | |
| 30. 06. 2001 | B | Habartice | 44,34 | 0 | 0 | 0 | 9. | |
| 30. 06. 2001 | Klatovy | 31,28 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 30. 06. 2001 | Klatovy | 72,93 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 30. 06. 2001 | Klatovy | 83,12 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 23. 06. 2001 | Luby | 30,44 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 23. 06. 2001 | Luby | 67,43 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 09. 06. 2001 | Nýrsko | 34,50 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 09. 06. 2001 | Nýrsko | 72,54 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 19. 05. 2001 | Defurovy Lažany | 31,96 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 19. 05. 2001 | Defurovy Lažany | 37,70 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 30. 09. 2000 | Jinřichovice | 29,98 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 30. 09. 2000 | Jinřichovice | 32,15 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 23. 09. 2000 | Nýrsko | 23,21 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 09. 09. 2000 | Malá Víska | 31,87 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 09. 09. 2000 | Malá Víska | 34,81 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 26. 08. 2000 | Slavošovice | 36,84 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 22. 07. 2000 | Luby | 30,05 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 22. 07. 2000 | Luby | 31,00 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 15. 07. 2000 | Maňovice | 37,33 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 15. 07. 2000 | B | Maňovice | 42,27 | 0 | 0 | 0 | 6. | |
| 08. 07. 2000 | Janovice nad Úhlavou | 32,59 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 08. 07. 2000 | Janovice nad Úhlavou | 41,88 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 08. 07. 2000 | B | Janovice nad Úhlavou | 66,75 | 0 | 0 | 0 | 20. | |
| 05. 07. 2000 | Sušice | 30,62 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 20. 05. 2000 | Defurovy Lažany | 27,25 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 03. 2000 | Praha | 75,50 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 03. 2000 | B | Praha | 61,56 | 0 | 0 | 0 | 2. | |
| 17. 03. 2000 | Praha | 76,77 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 03. 2000 | B | Praha | 88,66 | 0 | 0 | 0 | 3. | |
| 17. 03. 2000 | Praha | 64,48 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 09. 2026 | Sušice - Požární sport | 30,06 | 30.06 | 28.69 | 1.37 | 4. | ||
| 12. 09. 2026 | Malá Víska | 31,92 | 31.92 | 30.2 | 1.72 | 5. | ||
| 05. 09. 2026 | Střeziměř | 31,63 | 31.63 | 29.6 | 2.03 | 4. | ||
| 29. 08. 2026 | Strážov | 30,72 | 30.72 | 29.6 | 1.12 | 4. | ||
| 29. 08. 2026 | Strážov | 30,72 | 30.72 | 41.84 | -11.12 | 4. | ||
| 22. 08. 2026 | Slavošovice | 30,49 | 30.08 | 30.49 | -0.41 | 1. | ||
| 15. 08. 2026 | Švihov | 31,81 | 31.81 | 30.95 | 0.86 | 4. | ||
| 08. 08. 2026 | Bystřice nad Úhlavou - PS | 31,23 | 31.23 | 30.2 | 1.03 | 3. | ||
| 25. 07. 2026 | Luby | 32,01 | 29.27 | 32.01 | -2.74 | 4. | ||
| 18. 07. 2026 | Defurovy Lažany | 41,09 | 36.09 | 32.81 | 3.28 | 6. | ||
| 11. 07. 2026 | Týnec u Horažďovic | 38,71 | 36.7 | 38.71 | -2.01 | 4. | ||
| 27. 06. 2026 | Habartice | 36,28 | 36.28 | 32.04 | 4.24 | 7. | ||
| 16. 05. 2026 | Strážov | 38,87 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 16. 05. 2026 | Strážov | 95,06 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 29. 03. 2026 | Huspeková Zuzana | Jablonec nad Nisou | 21,59 | 21.59 | 21.93 | -0.34 | 82. | |
| 27. 09. 2025 | Habartice | 43,62 | 43.62 | 43.3 | 0.32 | 7. | ||
| 20. 09. 2025 | Sušice - Požární sport | 29,41 | 27.13 | 29.41 | -2.28 | 4. | ||
| 13. 09. 2025 | Malá Víska | 38,42 | 38.42 | 37.91 | 0.51 | 6. | ||
| 30. 08. 2025 | Strážov | 70,70 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 30. 08. 2025 | Strážov | 35,10 | 35.67 | 35.1 | 0.57 | 4. | ||
| 23. 08. 2025 | Slavošovice | 33,02 | 33.02 | 32.53 | 0.49 | 4. | ||
| 02. 08. 2025 | Rozsedly | 36,28 | 36.28 | 35.63 | 0.65 | 6. | ||
| 26. 07. 2025 | Luby | 36,90 | 35.7 | 36.9 | -1.2 | 4. | ||
| 28. 06. 2025 | Habartice | 37,17 | 37.17 | 35.24 | 1.93 | 4. | ||
| 07. 09. 2024 | Malá Víska | 35,64 | 35.59 | 35.64 | -0.05 | 4. | ||
| 31. 08. 2024 | Strážov - Požární sport | 31,48 | 31.48 | 31.45 | 0.03 | 4. | ||
| 24. 08. 2024 | Slavošovice | 34,58 | 34.58 | 34.55 | 0.03 | 4. | ||
| 17. 08. 2024 | Nýrsko - Požární sport | 30,09 | 30.09 | 27.92 | 2.17 | 3. | ||
| 10. 08. 2024 | Bystřice nad Úhlavou - PS | 27,06 | 26.75 | 27.06 | -0.31 | 3. | ||
| 13. 07. 2024 | Týnec u HD | 35,47 | 35.47 | 34.46 | 1.01 | 3. | ||
| 29. 06. 2024 | Habartice | 54,44 | 52.4 | 54.44 | -2.04 | 5. | ||
| 16. 09. 2023 | Luby | 40,08 | 38.19 | 40.08 | -1.89 | 4. | ||
| 09. 09. 2023 | Malá Víska | 41,34 | 41.34 | 41.25 | 0.09 | 5. | ||
| 02. 09. 2023 | Strážov | 30,14 | 29.97 | 30.14 | -0.17 | 5. | ||
| 19. 08. 2023 | Nýrsko | 40,93 | 32.95 | 40.93 | -7.98 | 6. | ||
| 24. 06. 2023 | Habartice | 41,01 | 41.01 | 41.01 | 0 | 6. | ||
| 03. 09. 2022 | Strážov | 47,15 | 45.06 | 47.15 | -2.09 | 7. | ||
| 11. 09. 2021 | Malá Víska | 74,75 | 68.57 | 74.75 | -6.18 | 5. | ||
| 04. 09. 2021 | Strážov | 49,99 | 48.36 | 49.99 | -1.63 | 5. | ||
| 12. 09. 2009 | Malá Víska (KT) | 34,50 | 34.5 | 34.45 | 0.05 | 4. | ||
| 16. 07. 2005 | Velenovy (KT) | 37,37 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 28. 08. 2004 | Víteň | 44,07 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 24. 07. 2004 | Zdebořice | 38,65 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 07. 2004 | Velenovy | 35,09 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 03. 07. 2004 | Petrovice | 42,46 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 35,08 | 0 | 0 | 0 | 0. | ||
| 20. 09. 2003 | Strážov | 31,39 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 28,22 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 13. 09. 2003 | Nýrsko | 29,00 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 24. 08. 2003 | Bílenice | 38,63 | 0 | 0 | 0 | 0. | ||
| 24. 08. 2003 | Bílenice | 36,72 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 23. 08. 2003 | Slavošovice | 37,72 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 33,87 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 08. 2003 | Víteň | 37,48 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 09. 08. 2003 | Habartice | 31,31 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 03. 08. 2003 | Strážov | 37,57 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 03. 08. 2003 | Strážov | 49,07 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 12. 07. 2003 | Janovice nad Úhlavou | 35,81 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 05. 07. 2003 | Sušice | 33,15 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 05. 2003 | Defurovy Lažany | 35,44 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 05. 2003 | Defurovy Lažany | 37,49 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 28. 09. 2002 | Jinřichovice | 35,20 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 28. 09. 2002 | Jinřichovice | 37,60 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 14. 09. 2002 | Nýrsko | 29,90 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 14. 09. 2002 | Nýrsko | 29,75 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 07. 09. 2002 | Malá Víska | 36,38 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 09. 2002 | Malá Víska | 40,38 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 24. 08. 2002 | Slavošovice | 58,75 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 03. 08. 2002 | Maňovice | 36,38 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 03. 08. 2002 | Maňovice | 37,19 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 27. 07. 2002 | Klatovy | 44,47 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 20. 07. 2002 | Luby | 38,81 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 13. 07. 2002 | Janovice nad Úhlavou | 38,00 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 06. 07. 2002 | Sušice | 31,30 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 06. 2002 | Habartice | 38,31 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 06. 2002 | Habartice | 70,55 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 18. 05. 2002 | Defurovy Lažany | 32,34 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 18. 05. 2002 | Defurovy Lažany | 35,40 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 29. 09. 2001 | Jinřichovice | 39,90 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 15. 09. 2001 | Nýrsko | 35,31 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 08. 09. 2001 | Malá Víska | 79,62 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 25. 08. 2001 | Slavošovice | 43,56 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 28. 07. 2001 | Točník | 41,13 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 21. 07. 2001 | Luby | 38,61 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 21. 07. 2001 | Luby | 37,81 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 14. 07. 2001 | Maňovice | 41,86 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 07. 07. 2001 | Janovice nad Úhlavou | 44,11 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 05. 07. 2001 | Sušice | 41,15 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 23. 06. 2001 | Luby | 43,34 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 23. 06. 2001 | Luby | 83,52 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 19. 05. 2001 | Defurovy Lažany | 42,65 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 30. 09. 2000 | Jinřichovice | 67,72 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 23. 09. 2000 | Nýrsko | 28,37 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 09. 09. 2000 | Malá Víska | 63,31 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 26. 08. 2000 | Slavošovice | 43,90 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 22. 07. 2000 | Luby | 44,38 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 15. 07. 2000 | Maňovice | 47,22 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 08. 07. 2000 | Janovice nad Úhlavou | 49,68 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 03. 2000 | Praha | 83,41 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 03. 2000 | Praha | 118,26 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Strážov | 25,56 | 25.56 | 26.91 | -1.35 | 3. | ||
| 30. 05. 2026 | Víteň | 24,21 | 32.52 | 24.21 | 8.31 | 1. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 23,43 | 23.43 | 23.71 | -0.28 | 2. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 50,26 | 120 | 50.26 | 69.74 | 3. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 61,22 | 86.57 | 61.22 | 25.35 | 5. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 91,01 | 94.24 | 91.01 | 3.23 | 6. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 75,11 | 75.11 | 78.13 | -3.02 | 7. | ||
| 30. 08. 2025 | Strážov | 24,42 | 30.65 | 24.42 | 6.23 | 1. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 24,58 | 24.58 | 34.64 | -10.06 | 2. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 51,79 | 51.79 | 120 | -68.21 | 4. | ||
| 11. 05. 2025 | Vídeňská Eva | Bystřice nad Úhlavou | 15,67 | 15.67 | 16.25 | -0.58 | 7. | |
| 11. 05. 2025 | Huspeková Zuzana | Bystřice nad Úhlavou | 15,89 | 15.89 | 18.3 | -2.41 | 8. | |
| 11. 05. 2025 | Šedlbauer Vojtěch | Bystřice nad Úhlavou | 19,45 | 22.22 | 19.45 | 2.77 | 8. | |
| 11. 05. 2025 | Soušková Amálie | Bystřice nad Úhlavou | 17,31 | 19.29 | 17.31 | 1.98 | 13. | |
| 17. 06. 2023 | Pocinovice, hřiště | 32,29 | 40.63 | 32.29 | 8.34 | 4. | ||
| 03. 09. 2022 | Strážov | 24,60 | 26.8 | 24.6 | 2.2 | 2. | ||
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 08. 2026 | Strážov | 30,60 | 30.6 | 35.19 | -4.59 | 2. | ||
| 30. 05. 2026 | A | Víteň | 34,62 | 34.62 | 46.06 | -11.44 | 1. | |
| 23. 05. 2026 | Rábí | 25,57 | 40.03 | 25.57 | 14.46 | 2. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 78,77 | 78.77 | 107.09 | -28.32 | 3. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 64,39 | 64.39 | 79.03 | -14.64 | 5. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 114,10 | 115.89 | 114.1 | 1.79 | 6. | ||
| 23. 05. 2026 | Rábí | 163,51 | 163.51 | 180.21 | -16.7 | 7. | ||
| 30. 08. 2025 | A | Strážov | 28,43 | 28.43 | 24.91 | 3.52 | 2. | |
| 30. 08. 2025 | B | Strážov | 30,00 | 30 | 26.23 | 3.77 | 4. | |
| 24. 05. 2025 | Rábí | 35,17 | 35.17 | 36.01 | -0.84 | 5. | ||
| 24. 05. 2025 | Rábí | 124,72 | 120 | 124.72 | -4.72 | 18. | ||
| 17. 05. 2025 | Horní Němčice | 106,35 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 06. 2023 | Pocinovice, hřiště | 36,48 | 36.48 | 36.97 | -0.49 | 5. | ||
| 03. 09. 2022 | B | Strážov | 34,00 | 34.1 | 34 | 0.1 | 6. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 14. 06. 2025 | Atletický stadion Skvrňany | 34,88 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 14. 06. 2025 | Huspeková Zuzana | Atletický stadion Skvrňany | 20,86 | 21.77 | 20.86 | 0.91 | 9. | |
| 14. 06. 2025 | T remlová Anne-Maria | Atletický stadion Skvrňany | 24,07 | 24.07 | 120 | -95.93 | 16. | |
| 14. 06. 2025 | Tomanová Zuzana | Atletický stadion Skvrňany | 25,30 | 25.3 | 25.95 | -0.65 | 19. | |
| 14. 06. 2025 | Soušková Amálie | Atletický stadion Skvrňany | 25,92 | 29.29 | 25.92 | 3.37 | 21. | |
| 14. 06. 2025 | Charouzová Štěpánka | Atletický stadion Skvrňany | 26,81 | 27.12 | 26.81 | 0.31 | 24. | |
| 14. 06. 2025 | Kelnerová Karolína | Atletický stadion Skvrňany | 29,30 | 120 | 29.3 | 90.7 | 29. | |
| 14. 06. 2025 | Vlčková Kateřina | Atletický stadion Skvrňany | 35,74 | 44.98 | 35.74 | 9.24 | 32. | |
| 14. 06. 2025 | Atletický stadion Skvrňany | 82,33 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
Mladí-hasiči | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 24. 05. 2025 | Rábí | 94,87 | 94.87 | 130.5 | -35.63 | 7. | ||
Ženy>30 | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 16. 05. 2026 | Strážov | 44,25 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 05. 2025 | Horní Němčice | 49,51 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
Dor-ky 15 střední | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 08. 05. 2026 | Huspeková Zuzana | Plzeň, Košutka | 21,05 | 23.7 | 21.05 | 2.65 | 21. | |
| 28. 03. 2026 | Huspeková Zuzana | Jablonec nad Nisou | 21,34 | 120 | 21.34 | 98.66 | 49. | |
Dor-ky 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 08. 05. 2026 | Huspeková Alena | Plzeň, Košutka | 22,99 | 23.02 | 22.99 | 0.03 | 22. | |
| 28. 03. 2026 | Huspeková Alena | Jablonec nad Nisou | 24,05 | 24.05 | 35.39 | -11.34 | 95. | |
Chlapci st. 15 let | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 10. 2026 | Soušek Vít | Běšiny | 162,25 | 162.25 | 162.25 | 0 | 2. | |
| 20. 09. 2026 | Soušek Vít | Číhaň | 171,41 | 141.41 | 171.41 | -30 | 4. | |
| 22. 08. 2026 | Soušek Vít | Dlažov | 165,71 | 165.71 | 165.71 | 0 | 2. | |
Dívky st. 15 let | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 10. 2026 | Soušková Amálie | Běšiny | 236,44 | 236.44 | 236.44 | 0 | 3. | |
| 20. 09. 2026 | Soušková Amálie | Číhaň | 220,44 | 220.44 | 220.44 | 0 | 2. | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyMladí-hasičiŽeny>30Dor-ky 15 středníDor-ky 17 staršíChlapci st. 15 letDívky st. 15 let
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.