Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Starovičky, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 30. 08. 2025 | Milovice | 22,52 | 21.13 | 22.52 | -1.39 | 11. | ||
| 23. 08. 2025 | Dubňany - Sportovní areál u ZŠ | 23,32 | 21.42 | 23.32 | -1.9 | 6. | ||
| 26. 07. 2025 | Kobylí - hasičské cvičiště | 22,08 | 21.61 | 22.08 | -0.47 | 9. | ||
| 12. 07. 2025 | Velké Pavlovice - sport. areál | 23,59 | 22.01 | 23.59 | -1.58 | 10. | ||
| 05. 07. 2025 | Lanžhot - hřiště Na Šlajsi | 24,42 | 23.07 | 24.42 | -1.35 | 10. | ||
| 28. 06. 2025 | Moutnice - fotbalové hřiště | 35,07 | 29.14 | 35.07 | -5.93 | 10. | ||
| 14. 06. 2025 | Tvrdonice - fotbalové hřiště | 22,75 | 22.75 | 21.36 | 1.39 | 8. | ||
| 24. 08. 2024 | Dubňany - Sportovní areál u ZŠ | 20,39 | 19.59 | 20.39 | -0.8 | 5. | ||
| 18. 08. 2024 | Hrubá Vrbka - has. areál | 20,89 | 20.89 | 20.82 | 0.07 | 11. | ||
| 03. 08. 2024 | Prušánky- park u koupaliště | 22,66 | 22.66 | 22.3 | 0.36 | 12. | ||
| 03. 08. 2024 | Prušánky - has.areál | 22,66 | 22.66 | 22.3 | 0.36 | 12. | ||
| 27. 07. 2024 | Kobylí - hasičské cvičiště | 22,30 | 20.78 | 22.3 | -1.52 | 7. | ||
| 13. 07. 2024 | Velké Pavlovice- sport. areál | 31,24 | 20.99 | 31.24 | -10.25 | 12. | ||
| 05. 07. 2024 | Lanžhot- fot. hřiště na Šlajsi | 69,27 | 69.27 | 31.25 | 38.02 | 18. | ||
| 29. 06. 2024 | Moutnice- fotbalové hřiště | 25,07 | 25.07 | 24.13 | 0.94 | 4. | ||
| 15. 06. 2024 | Tvrdonice- fotbalové hřiště | 24,62 | 24.52 | 24.62 | -0.1 | 9. | ||
| 25. 05. 2024 | Jezeřany - Maršovice - has.hřiště | 29,21 | 20.31 | 29.21 | -8.9 | 14. | ||
| 25. 05. 2024 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 29,21 | 20.31 | 29.21 | -8.9 | 14. | ||
| 02. 09. 2023 | Bratčice | 18,02 | 18.02 | 17.99 | 0.03 | 3. | ||
| 20. 08. 2023 | Hrubá Vrbka - has. areál | 21,06 | 20.76 | 21.06 | -0.3 | 11. | ||
| 19. 08. 2023 | Dubňany, Sportovní areál u ZŠ | 20,52 | 20.52 | 20.14 | 0.38 | 9. | ||
| 13. 08. 2023 | Poštorná, Škol.hřiště Valtická | 34,77 | 34.77 | 25.55 | 9.22 | 8. | ||
| 05. 08. 2023 | Prušánky, park u koupaliště | 23,62 | 23.16 | 23.62 | -0.46 | 10. | ||
| 05. 08. 2023 | Prušánky - has.areál | 23,62 | 23.16 | 23.62 | -0.46 | 11. | ||
| 22. 07. 2023 | Kobylí, hasičské cvičiště | 22,49 | 21.86 | 22.49 | -0.63 | 10. | ||
| 08. 07. 2023 | Velké Pavlovice, sport. areál | 24,82 | 24.33 | 24.82 | -0.49 | 18. | ||
| 27. 05. 2023 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště | 31,62 | 31.62 | 30.38 | 1.24 | 13. | ||
| 27. 05. 2023 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště | 31,62 | 31.62 | 30.38 | 1.24 | 13. | ||
| 14. 08. 2022 | Poštorná, Na Valtické - ZŠ | 51,59 | 51.59 | 44.83 | 6.76 | 14. | ||
| 30. 07. 2022 | Prušánky, areál u koupaliště | 24,17 | 23.62 | 24.17 | -0.55 | 12. | ||
| 30. 07. 2022 | Prušánky kas. areál | 24,17 | 23.62 | 24.17 | -0.55 | 12. | ||
| 23. 07. 2022 | Kobylí, hasičské cvičiště | 27,19 | 27.19 | 26.07 | 1.12 | 12. | ||
| 09. 07. 2022 | Velké Pavlovice, fotbal.hřiště | 23,02 | 23.02 | 22.34 | 0.68 | 12. | ||
| 05. 07. 2022 | Lanžhot, Na Šlajsi - hřiště | 28,40 | 26.47 | 28.4 | -1.93 | 12. | ||
| 18. 06. 2022 | Tvrdonice, fotbalové hřiště | 24,80 | 23.1 | 24.8 | -1.7 | 8. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 13. 07. 2024 | Velké Pavlovice- sport. areál | 32,17 | 32.17 | 30.76 | 1.41 | 5. | ||
| 05. 07. 2024 | Lanžhot- fot. hřiště na Šlajsi | 51,14 | 24.22 | 51.14 | -26.92 | 10. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 12. 09. 2026 | Vlasatice,za požární zbrojnicí | 17,99 | 16.54 | 17.99 | -1.45 | 2. | ||
| 21. 06. 2026 | Tvrdonice, fotbalové hřiště | 16,27 | 15.77 | 16.27 | -0.5 | 1. | ||
| 20. 06. 2026 | Brumovice, fotbalové hřiště | 16,98 | 16.54 | 16.98 | -0.44 | 1. | ||
| 13. 06. 2026 | Bulhary, fotbalové hřiště | 18,25 | 17.24 | 18.25 | -1.01 | 2. | ||
| 31. 05. 2026 | Lanžhot, hřiště Na Šlajsi | 17,79 | 17.79 | 17.62 | 0.17 | 1. | ||
| 10. 05. 2026 | Kobylí, cvičiště SDH | 20,13 | 20.13 | 20.13 | 0 | 3. | ||
| 09. 05. 2026 | Velké Pavlovice, areál u rybárny | 16,99 | 16.99 | 16.99 | 0 | 1. | ||
| 02. 05. 2026 | Cvrčovice, U Splavu | 18,82 | 18.82 | 18.82 | 0 | 1. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.