Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Oznice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciMuži>35Smíšený dorostDor-ci 15 středníDor-ky 17 starší
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 27. 08. 2023 | Sokolov | 31,76 | 31.76 | 32.07 | -0.31 | 15. | ||
| 26. 08. 2023 | Sokolov | 113,78 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 26. 08. 2023 | B | Sokolov | 60,57 | 0 | 0 | 0 | 9. | |
| 26. 08. 2023 | A | Sokolov | 65,21 | 0 | 0 | 0 | 22. | |
| 04. 08. 2023 | Bystřička, hřiště U Lukášů | 76,00 | 76 | 74.06 | 1.94 | 16. | ||
| 21. 08. 2021 | Daniel KLVAŇA | Ostrava | 15,75 | 15.75 | 120 | -104.25 | 1. | |
| 01. 09. 2019 | Ústí nad Labem, požární útok | 34,21 | 34.65 | 34.21 | 0.44 | 15. | ||
| 31. 08. 2019 | A | Ústí nad Labem, Štafeta | 61,59 | 0 | 0 | 0 | 9. | |
| 31. 08. 2019 | B | Ústí nad Labem, Štafeta | 76,76 | 0 | 0 | 0 | 28. | |
| 31. 08. 2019 | Adam BALETKA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 17,38 | 17.95 | 17.38 | 0.57 | 21. | |
| 31. 08. 2019 | Martin GERŽA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 17,99 | 18.62 | 17.99 | 0.63 | 49. | |
| 31. 08. 2019 | Martin HOLČÁK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,06 | 18.06 | 120 | -101.94 | 51. | |
| 31. 08. 2019 | Filip PÁCAL | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,49 | 19.59 | 18.49 | 1.1 | 68. | |
| 31. 08. 2019 | Tomáš VODA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,76 | 120 | 18.76 | 101.24 | 78. | |
| 31. 08. 2019 | Marek ŠUTA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,86 | 18.86 | 31.36 | -12.5 | 81. | |
| 31. 08. 2019 | Lukáš GERŽA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,89 | 18.89 | 27.35 | -8.46 | 82. | |
| 31. 08. 2019 | Pavel RUČKA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 20,13 | 20.13 | 120 | -99.87 | 125. | |
| 07. 04. 2019 | KLVAŇA Daniel | Jablonec | 14,81 | 15 | 14.81 | 0.19 | 1. | |
| 07. 04. 2019 | BALETKA Adam | Jablonec | 18,21 | 120 | 18.21 | 101.79 | 20. | |
| 26. 08. 2018 | Liberec, požární útok | 29,86 | 30.77 | 29.86 | 0.91 | 9. | ||
| 25. 08. 2018 | Liberec, štafeta | 58,01 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 25. 08. 2018 | Daniel KLVANA | Liberec, 100 m - muži | 15,40 | 15.96 | 15.4 | 0.56 | 1. | |
| 25. 08. 2018 | Lukáš MÍKA | Liberec, 100 m - muži | 17,03 | 17.03 | 120 | -102.97 | 7. | |
| 25. 08. 2018 | Martin HOLČÁK | Liberec, 100 m - muži | 17,89 | 20.96 | 17.89 | 3.07 | 24. | |
| 25. 08. 2018 | Lukáš GERZA | Liberec, 100 m - muži | 17,94 | 17.94 | 120 | -102.06 | 27. | |
| 25. 08. 2018 | Filip PÁCAL | Liberec, 100 m - muži | 17,97 | 20.25 | 17.97 | 2.28 | 30. | |
| 25. 08. 2018 | Adam BALETKA | Liberec, 100 m - muži | 18,77 | 18.77 | 120 | -101.23 | 65. | |
| 25. 08. 2018 | Jakub FILIPČÍK | Liberec, 100 m - muži | 20,00 | 31.6 | 20 | 11.6 | 104. | |
| 25. 08. 2018 | Adam BARTOŇ | Liberec, 100 m - muži | 20,76 | 120 | 20.76 | 99.24 | 121. | |
| 24. 08. 2018 | Daniel KLVAŇA | Liberec, věž | 14,13 | 14.13 | 120 | -105.87 | 1. | |
| 07. 04. 2018 | Klvaňa Daniel | Jablonec | 15,44 | 17.05 | 15.44 | 1.61 | 1. | |
| 07. 04. 2018 | Bartoň Adam | Jablonec | 16,94 | 22.3 | 16.94 | 5.36 | 6. | |
| 26. 08. 2017 | Daniel KLVAŇA | Praha, Olymp, 100 m | 15,89 | 15.89 | 99.99 | -84.1 | 1. | |
| 26. 08. 2017 | Adam BARTOŇ | Praha, Olymp, 100 m | 16,61 | 26.75 | 16.61 | 10.14 | 7. | |
| 09. 07. 2017 | Pozděchov | 18,66 | 18.03 | 18.66 | -0.63 | 11. | ||
| 09. 07. 2017 | V.Karlovice Tisňavy zbrojnice | 18,29 | 16.94 | 18.29 | -1.35 | 7. | ||
| 01. 07. 2017 | Horní Lideč | 30,84 | 30.84 | 30.44 | 0.4 | 26. | ||
| 01. 04. 2017 | Klvaňa Daniel | Jablonec | 15,79 | 16.05 | 15.79 | 0.26 | 1. | |
| 01. 04. 2017 | Bartoň Adam | Jablonec | 17,80 | 17.8 | 120 | -102.2 | 25. | |
| 28. 05. 2016 | Klvaňa Daniel | Ostrava | 15,50 | 15.96 | 15.5 | 0.46 | 1. | |
| 28. 05. 2016 | Bartoň Adam | Ostrava | 18,31 | 18.31 | 120 | -101.69 | 57. | |
| 07. 05. 2016 | Klvaňa Daniel | Atletický stadion Třebíč | 16,01 | 18.04 | 16.01 | 2.03 | 1. | |
| 07. 05. 2016 | Bartoň Adam | Atletický stadion Třebíč | 17,02 | 20.27 | 17.02 | 3.25 | 14. | |
| 04. 07. 2015 | Mikulůvka | 17,86 | 16.98 | 17.86 | -0.88 | 9. | ||
| 23. 05. 2015 | Klvaňa Daniel | Ostrava | 16,44 | 16.83 | 16.44 | 0.39 | 5. | |
| 17. 05. 2015 | Klvaňa Daniel | Olomouc | 16,65 | 17.05 | 16.65 | 0.4 | 7. | |
| 18. 08. 2013 | Lešná | 20,78 | 19.94 | 20.78 | -0.84 | 7. | ||
| 20. 07. 2013 | Prlov | 18,71 | 18.71 | 17.13 | 1.58 | 13. | ||
| 30. 06. 2013 | Jarcová | 22,18 | 20.97 | 22.18 | -1.21 | 10. | ||
| 10. 08. 2012 | Bystřička | 17,93 | 17.93 | 17.93 | 0 | 17. | ||
| 10. 08. 2012 | Bystřička | 17,93 | 17.93 | 17.93 | 0 | 17. | ||
| 03. 06. 2012 | Hovězí | 25,41 | 25.41 | 23.8 | 1.61 | 21. | ||
| 03. 06. 2012 | Velké Karlovice | 25,07 | 24.47 | 25.07 | -0.6 | 26. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 27. 06. 2020 | KLVAŇOVÁ Dominika | Třebíč | 19,69 | 19.72 | 19.69 | 0.03 | 22. | |
| 30. 08. 2019 | DOMINIKA KLVAŇOVÁ | Ústí nad Labem, věž | 17,98 | 17.98 | 26.45 | -8.47 | 21. | |
| 07. 04. 2019 | KLVAŇOVÁ Dominika | Jablonec | 18,71 | 120 | 18.71 | 101.29 | 22. | |
| 07. 04. 2019 | KOCIÁNOVÁ Klára | Jablonec | 20,70 | 20.78 | 20.7 | 0.08 | 66. | |
| 07. 04. 2018 | Klvaňová Dominika | Jablonec | 19,43 | 19.43 | 39.26 | -19.83 | 29. | |
| 28. 05. 2016 | Klvaňová Dominika | Ostrava | 17,55 | 17.55 | 17.56 | -0.01 | 12. | |
| 07. 05. 2016 | Klvaňová Dominika | Atletický stadion Třebíč | 17,86 | 17.86 | 120 | -102.14 | 7. | |
| 06. 09. 2015 | Klvaňová Dominika | Písková Lhota | 17,88 | 17.88 | 22.19 | -4.31 | 2. | |
| 23. 05. 2015 | Klvaňová Dominika | Ostrava | 18,44 | 18.44 | 120 | -101.56 | 13. | |
| 17. 05. 2015 | Klvaňová Dominika | Olomouc | 18,32 | 18.32 | 120 | -101.68 | 15. | |
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 21. 06. 2026 | Svitavy | 21,68 | 21.68 | 22.11 | -0.43 | 4. | ||
| 21. 06. 2026 | Svitavy | 45,48 | 45.48 | 46.27 | -0.79 | 1. | ||
| 21. 06. 2026 | Svitavy | 70,66 | 73.16 | 70.66 | 2.5 | 8. | ||
| 20. 06. 2026 | Svitavy | 45,95 | 49.2 | 45.95 | 3.25 | 5. | ||
| 20. 06. 2026 | Svitavy | 41,74 | 41.74 | 45.43 | -3.69 | 10. | ||
| 15. 03. 2026 | Sousedík Josef | Jablonec nad Nisou | 12,84 | 13.63 | 12.84 | 0.79 | 17. | |
| 15. 03. 2026 | Skýpala Tomáš | Jablonec nad Nisou | 13,96 | 13.96 | 22.38 | -8.42 | 41. | |
| 15. 03. 2026 | Hrabovský Adam Jakub | Jablonec nad Nisou | 14,06 | 14.06 | 120 | -105.94 | 44. | |
| 15. 03. 2026 | Štěpánek Radek | Jablonec nad Nisou | 14,39 | 14.39 | 15.12 | -0.73 | 52. | |
| 15. 03. 2026 | Mrlina Tomáš | Jablonec nad Nisou | 14,59 | 15.98 | 14.59 | 1.39 | 56. | |
| 14. 02. 2026 | Štěpánek Radek | Ostrava | 13,35 | 13.35 | 19.83 | -6.48 | 24. | |
| 14. 02. 2026 | Skýpala Tomáš | Ostrava | 13,58 | 15.08 | 13.58 | 1.5 | 35. | |
| 14. 02. 2026 | Hrabovský Adam Jakub | Ostrava | 14,38 | 14.38 | 16.53 | -2.15 | 49. | |
| 14. 02. 2026 | Sousedík Josef | Ostrava | 14,80 | 14.8 | 17.62 | -2.82 | 62. | |
| 14. 02. 2026 | Mrlina Tomáš | Ostrava | 15,82 | 15.82 | 18.12 | -2.3 | 75. | |
| 01. 11. 2025 | Janírek Jan | Stromovka | 11,41 | 12.1 | 11.41 | 0.69 | 3. | |
| 01. 11. 2025 | Sousedík Josef | Stromovka | 13,19 | 15.56 | 13.19 | 2.37 | 63. | |
| 01. 11. 2025 | Hrabovský Adam Jakub | Stromovka | 13,20 | 13.85 | 13.2 | 0.65 | 64. | |
| 01. 11. 2025 | Štěpánek Radek | Stromovka | 13,61 | 13.61 | 14.3 | -0.69 | 79. | |
| 01. 11. 2025 | Skýpala Tomáš | Stromovka | 13,84 | 14.13 | 13.84 | 0.29 | 93. | |
| 01. 11. 2025 | Potěšil Ondřej | Stromovka | 14,44 | 15.01 | 14.44 | 0.57 | 124. | |
| 01. 11. 2025 | Mrlina Tomáš | Stromovka | 14,50 | 14.5 | 15.92 | -1.42 | 129. | |
| 01. 11. 2025 | Janírek Antonín | Stromovka | 16,03 | 16.67 | 16.03 | 0.64 | 184. | |
| 01. 11. 2025 | Cochlar Václav | Stromovka | 19,02 | 19.02 | 24.36 | -5.34 | 236. | |
| 01. 11. 2025 | Hrabovská Sofie Anna | Stromovka | 15,38 | 22.99 | 15.38 | 7.61 | 247. | |
| 20. 09. 2025 | Sousedík Josef | Plzeň - chlapci | 13,06 | 13.26 | 13.06 | 0.2 | 61. | |
| 29. 03. 2025 | Sousedík Josef | Ostrava | 13,46 | 14.04 | 13.46 | 0.58 | 33. | |
| 29. 03. 2025 | Janírek Jan | Ostrava | 13,78 | 14.24 | 13.78 | 0.46 | 37. | |
| 29. 03. 2025 | Štěpánek Radek | Ostrava | 13,91 | 14.23 | 13.91 | 0.32 | 38. | |
| 29. 03. 2025 | Hrabovský Adam Jakub | Ostrava | 14,45 | 14.45 | 17.31 | -2.86 | 54. | |
| 29. 03. 2025 | Skýpala Tomáš | Ostrava | 15,24 | 20.48 | 15.24 | 5.24 | 77. | |
| 29. 03. 2025 | Mrlina Tomáš | Ostrava | 15,31 | 16.2 | 15.31 | 0.89 | 79. | |
| 29. 03. 2025 | Janírek Antonín | Ostrava | 17,13 | 17.13 | 19.63 | -2.5 | 110. | |
| 29. 03. 2025 | Hrabovská Sofia Anna | Ostrava | 13,35 | 14.74 | 13.35 | 1.39 | 53. | |
| 15. 02. 2025 | Hrabovská Sofia Anna | Jablonec nad Nisou | 14,94 | 14.94 | 25.56 | -10.62 | 114. | |
| 15. 02. 2025 | Janírek Jan | Jablonec nad Nisou | 12,74 | 12.74 | 16.12 | -3.38 | 11. | |
| 15. 02. 2025 | Sousedík Josef | Jablonec nad Nisou | 13,72 | 13.72 | 15.25 | -1.53 | 30. | |
| 15. 02. 2025 | Hrabovský Adam Jakub | Jablonec nad Nisou | 14,44 | 120 | 14.44 | 105.56 | 47. | |
| 15. 02. 2025 | Štěpánek Radek | Jablonec nad Nisou | 14,53 | 15.22 | 14.53 | 0.69 | 52. | |
| 15. 02. 2025 | Skýpala Tomáš | Jablonec nad Nisou | 16,70 | 18.54 | 16.7 | 1.84 | 91. | |
| 30. 11. 2024 | Dřevojánková Veronika | Ostrava | 14,78 | 19.61 | 14.78 | 4.83 | 180. | |
| 30. 11. 2024 | Hrabovská Sofia Anna | Ostrava | 18,52 | 26.99 | 18.52 | 8.47 | 273. | |
| 30. 11. 2024 | Januš David | Ostrava | 12,16 | 12.45 | 12.16 | 0.29 | 9. | |
| 30. 11. 2024 | Janírek Jan | Ostrava | 12,52 | 12.73 | 12.52 | 0.21 | 22. | |
| 30. 11. 2024 | Sousedík Josef | Ostrava | 13,64 | 14.6 | 13.64 | 0.96 | 80. | |
| 30. 11. 2024 | Hrabovský Adam Jakub | Ostrava | 14,57 | 14.91 | 14.57 | 0.34 | 119. | |
| 30. 11. 2024 | Štěpánek Radek | Ostrava | 15,42 | 15.42 | 17.89 | -2.47 | 149. | |
| 30. 11. 2024 | Mrlina Tomáš | Ostrava | 15,77 | 18.25 | 15.77 | 2.48 | 156. | |
| 30. 11. 2024 | Skýpala Tomáš | Ostrava | 16,08 | 19.79 | 16.08 | 3.71 | 160. | |
| 02. 11. 2024 | Januš David | Stromovka | 12,43 | 12.43 | 120 | -107.57 | 16. | |
| 02. 11. 2024 | Sousedík Josef | Stromovka | 13,49 | 14.65 | 13.49 | 1.16 | 65. | |
| 02. 11. 2024 | Janírek Jan | Stromovka | 13,87 | 13.87 | 14.56 | -0.69 | 89. | |
| 02. 11. 2024 | Hrabovský Adam Jakub | Stromovka | 14,35 | 14.45 | 14.35 | 0.1 | 120. | |
| 02. 11. 2024 | Mrlina Tomáš | Stromovka | 15,11 | 15.11 | 17.15 | -2.04 | 146. | |
| 02. 11. 2024 | Štěpánek Radek | Stromovka | 15,50 | 15.64 | 15.5 | 0.14 | 153. | |
| 02. 11. 2024 | Skýpala Tomáš | Stromovka | 15,62 | 15.62 | 16.01 | -0.39 | 155. | |
| 02. 11. 2024 | Dřevojánková Veronika | Stromovka | 13,81 | 14.02 | 13.81 | 0.21 | 113. | |
| 02. 11. 2024 | Hrabovská Sofia Anna | Stromovka | 15,73 | 17.29 | 15.73 | 1.56 | 250. | |
| 12. 10. 2024 | Januš David | Ústí nad Labem | 12,52 | 12.52 | 120 | -107.48 | 22. | |
| 12. 10. 2024 | Janírek Jan | Ústí nad Labem | 13,01 | 120 | 13.01 | 106.99 | 41. | |
| 12. 10. 2024 | Sousedík Josef | Ústí nad Labem | 13,67 | 13.72 | 13.67 | 0.05 | 66. | |
| 23. 06. 2024 | Praha | 22,34 | 22.34 | 31.54 | -9.2 | 3. | ||
| 23. 06. 2024 | Praha | 44,23 | 44.23 | 53.69 | -9.46 | 7. | ||
| 22. 06. 2024 | Praha | 47,05 | 52.74 | 47.05 | 5.69 | 2. | ||
| 22. 06. 2024 | Praha | 70,41 | 70.41 | 73.88 | -3.47 | 8. | ||
| 22. 06. 2024 | Praha | 42,62 | 43.96 | 42.62 | 1.34 | 13. | ||
| 23. 09. 2023 | Januš David | Brno | 12,52 | 120 | 12.52 | 107.48 | 19. | |
| 23. 09. 2023 | Zimek Rostislav | Brno | 13,63 | 13.9 | 13.63 | 0.27 | 73. | |
| 25. 09. 2022 | Sousedíková Amálie | Benešov | 12,59 | 15.32 | 12.59 | 2.73 | 11. | |
| 25. 09. 2022 | Konvičný Matěj | Benešov | 12,93 | 12.93 | 20.73 | -7.8 | 31. | |
| 23. 03. 2019 | TRUSINA Václav | Jablonec | 13,62 | 120 | 13.62 | 106.38 | 23. | |
| 23. 03. 2019 | SKÝPALA Radek | Jablonec | 15,50 | 15.5 | 16.11 | -0.61 | 85. | |
| 09. 03. 2019 | Rudolecká Hana | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,97 | 13.97 | 16.6 | -2.63 | 49. | |
| 09. 03. 2019 | Trusina Václav | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,55 | 13.8 | 13.55 | 0.25 | 116. | |
| 09. 03. 2019 | Skýpala Radek | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,26 | 17.99 | 17.26 | 0.73 | 129. | |
| 09. 03. 2019 | Bětuňák Marek | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,93 | 13.93 | 14.48 | -0.55 | 140. | |
| 03. 11. 2018 | Holčák Martin | Praha | 11,99 | 13.56 | 11.99 | 1.57 | 8. | |
| 03. 11. 2018 | Bětuňák Tomáš | Praha | 13,30 | 20.56 | 13.3 | 7.26 | 42. | |
| 03. 11. 2018 | Kociánová Klára | Praha | 13,44 | 13.44 | 18.8 | -5.36 | 43. | |
| 03. 11. 2018 | Skýpalová Karolína | Praha | 13,47 | 13.47 | 18.61 | -5.14 | 45. | |
| 03. 11. 2018 | Rudolecká Hana | Praha | 13,64 | 13.64 | 13.65 | -0.01 | 54. | |
| 03. 11. 2018 | Gerža Martin | Praha | 13,72 | 13.72 | 19.21 | -5.49 | 60. | |
| 03. 11. 2018 | Trusina Václav | Praha | 13,91 | 13.91 | 18.12 | -4.21 | 72. | |
| 03. 11. 2018 | Bětuňák Marek | Praha | 14,13 | 15.24 | 14.13 | 1.11 | 80. | |
| 03. 11. 2018 | Holčák Tomáš | Praha | 14,40 | 14.4 | 14.4 | 0 | 90. | |
| 03. 11. 2018 | Tkadlec Jaroslav | Praha | 15,34 | 16.14 | 15.34 | 0.8 | 125. | |
| 03. 11. 2018 | Skýpala Radek | Praha | 15,58 | 15.58 | 18.88 | -3.3 | 139. | |
| 03. 07. 2018 | Martin Holčák | Plzeň, Běh na 60 m | 11,92 | 11.92 | 120 | -108.08 | 4. | |
| 03. 07. 2018 | Klára Kociánová | Plzeň, Běh na 60 m | 12,90 | 12.9 | 17.7 | -4.8 | 8. | |
| 03. 07. 2018 | Karolína Skýpalová | Plzeň, Běh na 60 m | 13,34 | 18.85 | 13.34 | 5.51 | 15. | |
| 03. 07. 2018 | Tomáš Bětuňák | Plzeň, Běh na 60 m | 13,37 | 22.35 | 13.37 | 8.98 | 18. | |
| 03. 07. 2018 | Jaroslav Tkadlec | Plzeň, Běh na 60 m | 13,79 | 13.79 | 15.33 | -1.54 | 28. | |
| 03. 07. 2018 | Hana Rudolecká | Plzeň, Běh na 60 m | 14,29 | 14.83 | 14.29 | 0.54 | 28. | |
| 03. 07. 2018 | Marek Bětuňák | Plzeň, Běh na 60 m | 13,97 | 23.25 | 13.97 | 9.28 | 30. | |
| 03. 07. 2018 | Vojtěch Motalík | Plzeň, Běh na 60 m | 14,79 | 14.79 | 14.94 | -0.15 | 43. | |
| 03. 07. 2018 | Václav Trusina | Plzeň, Běh na 60 m | 16,95 | 16.95 | 17.78 | -0.83 | 58. | |
| 03. 07. 2018 | Plzeň, PÚ Plamen | 22,20 | 22.2 | 22.39 | -0.19 | 4. | ||
| 03. 07. 2018 | Plzeň, Štafeta 60 m | 41,76 | 41.76 | 42.57 | -0.81 | 10. | ||
| 02. 07. 2018 | Plzeň, útok CTIF | 44,21 | 62.02 | 44.21 | 17.81 | 8. | ||
| 02. 07. 2018 | Plzeň, Štafeta CTIF | 68,52 | 68.52 | 69.47 | -0.95 | 5. | ||
| 02. 07. 2018 | Plzeň, Štaf. dvojic | 45,88 | 45.88 | 49.19 | -3.31 | 1. | ||
| 01. 07. 2018 | Plzeň, ZPV | 22,12 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 24. 03. 2018 | Holčák Martin | Jablonec | 12,52 | 12.52 | 14.06 | -1.54 | 7. | |
| 24. 03. 2018 | Kociánová Klára | Jablonec | 13,48 | 13.49 | 13.48 | 0.01 | 25. | |
| 24. 03. 2018 | Skýpalová Karolína | Jablonec | 13,64 | 13.87 | 13.64 | 0.23 | 39. | |
| 24. 03. 2018 | Motalík Vojtěch | Jablonec | 14,63 | 14.63 | 15.93 | -1.3 | 59. | |
| 24. 03. 2018 | Bětuňák Marek | Jablonec | 14,86 | 14.86 | 15 | -0.14 | 66. | |
| 24. 03. 2018 | Rudolecká Hana | Jablonec | 15,24 | 15.24 | 15.49 | -0.25 | 98. | |
| 17. 03. 2018 | Holčák Martin | Ostrava | 11,88 | 11.88 | 120 | -108.12 | 1. | |
| 17. 03. 2018 | Skýpalová Karolína | Ostrava | 13,73 | 13.73 | 14.47 | -0.74 | 30. | |
| 17. 03. 2018 | Motalík Vojtěch | Ostrava | 14,49 | 14.84 | 14.49 | 0.35 | 37. | |
| 17. 03. 2018 | Bětuňák Tomáš | Ostrava | 15,21 | 15.21 | 16.53 | -1.32 | 52. | |
| 17. 03. 2018 | Kociánová Klára | Ostrava | 14,19 | 14.31 | 14.19 | 0.12 | 55. | |
| 17. 03. 2018 | Holčák Tomáš | Ostrava | 15,53 | 15.53 | 120 | -104.47 | 61. | |
| 17. 03. 2018 | Tkadlec Jaroslav | Ostrava | 15,77 | 16.29 | 15.77 | 0.52 | 67. | |
| 17. 03. 2018 | Rudolecká Hana | Ostrava | 14,46 | 15.39 | 14.46 | 0.93 | 71. | |
| 17. 03. 2018 | Bětuňák Marek | Ostrava | 15,96 | 15.96 | 16.75 | -0.79 | 72. | |
| 17. 03. 2018 | Trusina Václav | Ostrava | 16,55 | 16.55 | 120 | -103.45 | 90. | |
| 17. 03. 2018 | Skýpala Radek | Ostrava | 17,67 | 23.17 | 17.67 | 5.5 | 110. | |
| 17. 03. 2018 | Tkadlecová Hana | Ostrava | 23,21 | 23.34 | 23.21 | 0.13 | 176. | |
| 03. 07. 2017 | Zlín, PÚ Plamen | 23,63 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 03. 07. 2017 | Martin Holčák | Zlín, Běh na 60 m | 12,60 | 12.6 | 15.97 | -3.37 | 3. | |
| 03. 07. 2017 | Adam Baletka | Zlín, Běh na 60 m | 13,42 | 15.55 | 13.42 | 2.13 | 9. | |
| 03. 07. 2017 | Martin Gerža | Zlín, Běh na 60 m | 13,66 | 120 | 13.66 | 106.34 | 12. | |
| 03. 07. 2017 | Klára Kociánová | Zlín, Běh na 60 m | 13,98 | 13.98 | 120 | -106.02 | 13. | |
| 03. 07. 2017 | Karolína Skýpalová | Zlín, Běh na 60 m | 14,04 | 14.74 | 14.04 | 0.7 | 14. | |
| 03. 07. 2017 | Hana Rudolecká | Zlín, Běh na 60 m | 15,32 | 15.32 | 38.08 | -22.76 | 27. | |
| 03. 07. 2017 | Jaroslav Tkadlec | Zlín, Běh na 60 m | 15,05 | 120 | 15.05 | 104.95 | 31. | |
| 03. 07. 2017 | Tomáš Bětuňák | Zlín, Běh na 60 m | 16,98 | 16.98 | 17.04 | -0.06 | 44. | |
| 02. 07. 2017 | Zlín, útok CTIF | 44,25 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 02. 07. 2017 | Zlín, Štafeta CTIF | 67,57 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 02. 07. 2017 | Zlín, Štaf. dvojic | 67,57 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 01. 07. 2017 | Zlín, ZPV | 31,43 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 12. 03. 2017 | Baletka Adam | Jablonec | 12,21 | 12.89 | 12.21 | 0.68 | 2. | |
| 12. 03. 2017 | Holčák Martin | Jablonec | 13,18 | 13.91 | 13.18 | 0.73 | 10. | |
| 12. 03. 2017 | Gerža Martin | Jablonec | 14,10 | 14.1 | 14.11 | -0.01 | 32. | |
| 12. 03. 2017 | Skýpalová Karolína | Jablonec | 15,76 | 15.76 | 15.86 | -0.1 | 75. | |
| 12. 03. 2017 | Rudolecká Hana | Jablonec | 15,94 | 15.94 | 16.69 | -0.75 | 81. | |
| 19. 03. 2016 | Skýpala Vladimír | Jablonec | 13,91 | 13.91 | 20.16 | -6.25 | 11. | |
| 19. 03. 2016 | Baletka Adam | Jablonec | 14,19 | 14.19 | 18.22 | -4.03 | 16. | |
| 19. 03. 2016 | Skýpalová Karolína | Jablonec | 16,09 | 19.21 | 16.09 | 3.12 | 72. | |
| 19. 03. 2016 | Rudolecká Hana | Jablonec | 16,80 | 16.8 | 17.2 | -0.4 | 97. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 02. 11. 2025 | Mrlina Lukáš | Stromovka | 14,31 | 14.31 | 14.81 | -0.5 | 10. | |
| 02. 11. 2025 | Januš Pavel | Stromovka | 15,59 | 20.41 | 15.59 | 4.82 | 45. | |
| 02. 11. 2025 | Valůšek Marek | Stromovka | 16,52 | 16.87 | 16.52 | 0.35 | 70. | |
| 02. 11. 2025 | Hruška Antonín | Stromovka | 16,58 | 32.61 | 16.58 | 16.03 | 72. | |
| 02. 11. 2025 | Hašl Daniel | Stromovka | 22,30 | 120 | 22.3 | 97.7 | 174. | |
| 02. 11. 2025 | Žmijáková Kristýna | Stromovka | 16,73 | 18.63 | 16.73 | 1.9 | 70. | |
| 02. 11. 2025 | Šebestová Klára | Stromovka | 17,00 | 17 | 17.29 | -0.29 | 76. | |
| 02. 11. 2025 | Hašlová Adéla | Stromovka | 19,51 | 53.31 | 19.51 | 33.8 | 148. | |
| 20. 09. 2025 | Mrlina Lukáš | Plzeň - chlapci | 14,72 | 14.72 | 14.77 | -0.05 | 31. | |
| 29. 03. 2025 | Mrlina Lukáš | Ostrava | 15,21 | 15.21 | 15.57 | -0.36 | 16. | |
| 29. 03. 2025 | Januš Pavel | Ostrava | 17,28 | 17.71 | 17.28 | 0.43 | 56. | |
| 29. 03. 2025 | Hašl Daniel | Ostrava | 18,98 | 18.98 | 120 | -101.02 | 80. | |
| 01. 12. 2024 | Hašlová Adéla | Ostrava | 19,96 | 21.41 | 19.96 | 1.45 | 117. | |
| 01. 12. 2024 | Šebestová Klára | Ostrava | 20,39 | 120 | 20.39 | 99.61 | 120. | |
| 01. 12. 2024 | Janírek Antonín | Ostrava | 15,22 | 15.22 | 16.41 | -1.19 | 26. | |
| 01. 12. 2024 | Mrlina Lukáš | Ostrava | 16,49 | 16.49 | 16.55 | -0.06 | 58. | |
| 01. 12. 2024 | Hruška Antonín | Ostrava | 16,96 | 16.96 | 17.63 | -0.67 | 72. | |
| 01. 12. 2024 | Januš Pavel | Ostrava | 17,09 | 17.09 | 23.33 | -6.24 | 73. | |
| 01. 12. 2024 | Hašl Daniel | Ostrava | 20,81 | 20.81 | 120 | -99.19 | 129. | |
| 03. 11. 2024 | Mrlina Lukáš | Stromovka | 15,71 | 16.49 | 15.71 | 0.78 | 34. | |
| 03. 11. 2024 | Janírek Antonín | Stromovka | 15,82 | 28.32 | 15.82 | 12.5 | 40. | |
| 03. 11. 2024 | Hruška Antonín | Stromovka | 16,63 | 16.63 | 19.54 | -2.91 | 65. | |
| 03. 11. 2024 | Januš Pavel | Stromovka | 18,40 | 18.4 | 18.74 | -0.34 | 112. | |
| 03. 11. 2024 | Hašl Daniel | Stromovka | 18,45 | 18.46 | 18.45 | 0.01 | 116. | |
| 03. 11. 2024 | Hašlová Adéla | Stromovka | 22,90 | 22.9 | 27.16 | -4.26 | 183. | |
| 12. 10. 2024 | Janírek Antonín | Ústí nad Labem | 15,30 | 15.58 | 15.3 | 0.28 | 35. | |
| 23. 09. 2023 | Hrabovský Adam Jakub | Brno | 13,92 | 13.92 | 14.52 | -0.6 | 10. | |
| 23. 09. 2023 | Mrlina Tomáš | Brno | 14,42 | 14.42 | 18.16 | -3.74 | 19. | |
| 23. 09. 2023 | Skýpala Tomáš | Brno | 15,49 | 15.97 | 15.49 | 0.48 | 52. | |
| 25. 09. 2022 | Mrlina Tomáš | Benešov | 16,45 | 16.52 | 16.45 | 0.07 | 52. | |
| 25. 09. 2022 | Sousedík Josef | Benešov | 16,64 | 17.45 | 16.64 | 0.81 | 59. | |
| 09. 03. 2019 | Sousedíková Amálie | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,57 | 17.25 | 16.57 | 0.68 | 13. | |
| 09. 03. 2019 | Konvičný Matěj | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,68 | 17.82 | 16.68 | 1.14 | 31. | |
| 09. 03. 2019 | Klanicová Leona | ČHP 2019 – Ostravská hala | 21,59 | 21.74 | 21.59 | 0.15 | 68. | |
| 09. 03. 2019 | Bednaříková Natálie | ČHP 2019 – Ostravská hala | 23,36 | 23.36 | 23.7 | -0.34 | 79. | |
| 09. 03. 2019 | Zimek Rostislav | ČHP 2019 – Ostravská hala | 21,08 | 21.19 | 21.08 | 0.11 | 82. | |
| 09. 03. 2019 | Sousedík Josef | ČHP 2019 – Ostravská hala | 24,36 | 24.36 | 120 | -95.64 | 93. | |
| 17. 03. 2018 | Štěpánková Kateřina | Ostrava | 20,14 | 20.67 | 20.14 | 0.53 | 49. | |
| 17. 03. 2018 | Januš David | Ostrava | 20,05 | 28.78 | 20.05 | 8.73 | 61. | |
| 17. 03. 2018 | Ramík Jan | Ostrava | 21,71 | 21.71 | 22.02 | -0.31 | 68. | |
| 17. 03. 2018 | Plánka Kristián | Ostrava | 21,89 | 22.59 | 21.89 | 0.7 | 71. | |
| 17. 03. 2018 | Potěšilová Vendula | Ostrava | 24,17 | 24.17 | 120 | -95.83 | 80. | |
| 17. 03. 2018 | Janírek Jan | Ostrava | 25,22 | 27.6 | 25.22 | 2.38 | 80. | |
| 17. 03. 2018 | Štěpánek Martin | Ostrava | 31,18 | 31.18 | 40.8 | -9.62 | 89. | |
| 17. 03. 2018 | Bednaříková Natálie | Ostrava | 29,61 | 40.25 | 29.61 | 10.64 | 90. | |
| 17. 03. 2018 | Štěpánek Radek | Ostrava | 37,05 | 46.39 | 37.05 | 9.34 | 94. | |
| 25. 03. 2017 | Radek Skýpala | Ostrava | 19,32 | 19.32 | 22.07 | -2.75 | 63. | |
| 25. 03. 2017 | Amálie Sousedíková | Ostrava | 25,44 | 25.54 | 25.44 | 0.1 | 84. | |
| 25. 03. 2017 | Vendula Potěšilová | Ostrava | 28,19 | 28.94 | 28.19 | 0.75 | 87. | |
| 25. 03. 2017 | Jan Ramík | Ostrava | 22,86 | 22.86 | 23.42 | -0.56 | 92. | |
| 25. 03. 2017 | Leona Klanicová | Ostrava | 36,39 | 36.39 | 120 | -83.61 | 95. | |
| 25. 03. 2017 | Rostislav Zimek | Ostrava | 24,20 | 26.43 | 24.2 | 2.23 | 96. | |
| 25. 03. 2017 | Jan Janírek | Ostrava | 29,40 | 30.79 | 29.4 | 1.39 | 109. | |
| 25. 03. 2017 | Kristián Plánka | Ostrava | 30,21 | 120 | 30.21 | 89.79 | 111. | |
| 19. 03. 2016 | Holčák Tomáš | Jablonec | 17,92 | 23.55 | 17.92 | 5.63 | 31. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 22. 03. 2025 | Sousedíková Amálie | Jablonec nad Nisou | 20,16 | 20.25 | 20.16 | 0.09 | 20. | |
| 02. 04. 2017 | Skýpalová Tereza | Jablonec | 20,96 | 20.96 | 21.99 | -1.03 | 33. | |
| 20. 03. 2016 | Klvaňová Dominika | Jablonec | 18,06 | 18.11 | 18.06 | 0.05 | 2. | |
| 17. 07. 2014 | Klvaňová Dominika (25) | Svitavy, 100 m s překážkami | 18,34 | 18.34 | 19.92 | -1.58 | 5. | |
| 16. 07. 2014 | Klvaňová Dominika (25) | Svitavy, věže | 8,57 | 8.77 | 8.57 | 0.2 | 7. | |
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 29,11 | 29.11 | 120 | -90.89 | 7. | ||
| 28. 06. 2026 | Jan Janírek | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,94 | 21.9 | 17.94 | 3.96 | 22. | |
| 28. 06. 2026 | Jan Fajgar | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,28 | 18.75 | 18.28 | 0.47 | 27. | |
| 28. 06. 2026 | Patrik Vojtek | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,77 | 20.03 | 18.77 | 1.26 | 42. | |
| 28. 06. 2026 | Daniel Šipula | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,12 | 19.19 | 19.12 | 0.07 | 49. | |
| 28. 06. 2026 | Ondřej Adámek | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,97 | 22.45 | 19.97 | 2.48 | 65. | |
| 28. 06. 2026 | Matěj Janča | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 20,39 | 29.57 | 20.39 | 9.18 | 75. | |
| 28. 06. 2026 | Samuel Krajíček | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 20,44 | 20.44 | 20.44 | 0 | 76. | |
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 94,08 | 94.08 | 94.08 | 0 | 9. | ||
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 61,93 | 61.93 | 62.94 | -1.01 | 9. | ||
| 29. 06. 2025 | Kolín | 31,49 | 38.24 | 31.49 | 6.75 | 10. | ||
| 29. 06. 2025 | Kolín | 97,50 | 97.5 | 97.5 | 0 | 12. | ||
| 29. 06. 2025 | Ondřej Hromada | Kolín | 18,05 | 18.05 | 120 | -101.95 | 26. | |
| 29. 06. 2025 | Jan Fajgar | Kolín | 18,62 | 18.79 | 18.62 | 0.17 | 40. | |
| 29. 06. 2025 | Daniel Šipula | Kolín | 19,79 | 19.9 | 19.79 | 0.11 | 67. | |
| 29. 06. 2025 | Jan Ramík | Kolín | 19,97 | 22.09 | 19.97 | 2.12 | 71. | |
| 29. 06. 2025 | Rostislav Zimek | Kolín | 21,07 | 21.07 | 22.63 | -1.56 | 87. | |
| 29. 06. 2025 | Kolín | 62,59 | 120 | 62.59 | 57.41 | 8. | ||
| 16. 06. 2025 | Hulín | 34,90 | 37.06 | 34.9 | 2.16 | 1. | ||
| 16. 06. 2025 | Hulín | 66,47 | 69.18 | 66.47 | 2.71 | 1. | ||
| 16. 06. 2025 | Hulín | 98,61 | 98.61 | 98.61 | 0 | 1. | ||
| 22. 03. 2025 | Janírek Jan | Jablonec nad Nisou | 18,92 | 21.09 | 18.92 | 2.17 | 29. | |
| 22. 03. 2025 | Ramík Jan | Jablonec nad Nisou | 21,10 | 21.53 | 21.1 | 0.43 | 42. | |
| 22. 03. 2025 | Zimek Rostislav | Jablonec nad Nisou | 22,62 | 23.34 | 22.62 | 0.72 | 59. | |
| 02. 07. 2023 | Domažlice | 28,23 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 02. 07. 2023 | Domažlice | 92,14 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 02. 07. 2023 | Domažlice | 66,56 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 02. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 97,55 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 02. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 32,71 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 02. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 64,85 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 27. 07. 2019 | HOLČÁK Tomáš | Bludov | 19,74 | 20.05 | 19.74 | 0.31 | 4. | |
| 07. 07. 2019 | Svitavy, Požární útok | 28,45 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 07. 07. 2019 | Svitavy, 4x100 m | 61,01 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 06. 07. 2019 | Svitavy, Běh na 100 m,družstev | 93,90 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 06. 07. 2019 | Baletka Adam | Svitavy, Běh na 100 m | 17,55 | 17.55 | 120 | -102.45 | 9. | |
| 06. 07. 2019 | Gerža Lukáš | Svitavy, Běh na 100 m | 18,10 | 18.76 | 18.1 | 0.66 | 22. | |
| 06. 07. 2019 | Šuta Marek | Svitavy, Běh na 100 m | 18,11 | 38.64 | 18.11 | 20.53 | 24. | |
| 06. 07. 2019 | Holčák Martin | Svitavy, Běh na 100 m | 18,12 | 18.12 | 120 | -101.88 | 25. | |
| 06. 07. 2019 | Gerža Martin | Svitavy, Běh na 100 m | 18,57 | 18.93 | 18.57 | 0.36 | 30. | |
| 06. 07. 2019 | Skýpala Vladimír | Svitavy, Běh na 100 m | 19,61 | 20.54 | 19.61 | 0.93 | 55. | |
| 06. 07. 2019 | Ručka Pavel | Svitavy, Běh na 100 m | 21,17 | 21.17 | 120 | -98.83 | 85. | |
| 05. 07. 2018 | Martin Gerža | Plzeň, Dvojboj | 16,48 | 16.69 | 16.48 | 0.21 | 4. | |
| 04. 07. 2018 | Martin Gerža | Plzeň, Běh na 100 m | 18,26 | 18.26 | 120 | -101.74 | 3. | |
| 04. 07. 2018 | Plzeň, družstev 100 m | 89,29 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 02. 04. 2017 | Holčák Martin | Jablonec | 19,18 | 22.52 | 19.18 | 3.34 | 4. | |
| 05. 07. 2016 | České Budějovice, Požární útok | 28,68 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 05. 07. 2016 | České Budějovice, 4x100 m | 57,24 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 04. 07. 2016 | České Budějovice,družstev 100m | 84,52 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 20. 03. 2016 | Klvaňa Daniel | Jablonec | 16,01 | 16.48 | 16.01 | 0.47 | 1. | |
| 20. 03. 2016 | Gerža Lukáš | Jablonec | 17,97 | 17.97 | 120 | -102.03 | 6. | |
| 20. 03. 2016 | Holčák Martin | Jablonec | 20,73 | 22.31 | 20.73 | 1.58 | 6. | |
| 20. 03. 2016 | Baletka Adam | Jablonec | 22,22 | 22.22 | 120 | -97.78 | 14. | |
| 20. 03. 2016 | Bartoň Adam | Jablonec | 19,97 | 19.97 | 28.37 | -8.4 | 24. | |
| 12. 07. 2015 | Praha, Požární útok | 35,23 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 12. 07. 2015 | Praha, 4x100 m | 57,21 | 59.86 | 57.21 | 2.65 | 2. | ||
| 11. 07. 2015 | Praha, Pořadí družstev 100m | 86,58 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 17. 07. 2014 | Klvaňa Daniel | Svitavy, 100 m s finale | 17,46 | 17.46 | 0 | 17.46 | 3. | |
| 06. 07. 2014 | Brno, Požární útok | 34,68 | 34.68 | 0 | 34.68 | 10. | ||
| 06. 07. 2014 | Brno, 4x100 m | 64,62 | 120 | 64.62 | 55.38 | 10. | ||
| 05. 07. 2014 | Brno, Pořadí družstev 100m | 86,28 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
Muži>35 | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 04. 07. 2015 | Mikulůvka | 24,66 | 22.11 | 24.66 | -2.55 | 2. | ||
| 30. 06. 2013 | Jarcová | 21,50 | 21.5 | 21.15 | 0.35 | 2. | ||
| 10. 08. 2012 | Bystřička | 29,68 | 29.68 | 29.68 | 0 | 4. | ||
| 10. 08. 2012 | Bystřička | 29,68 | 29.68 | 29.68 | 0 | 4. | ||
| 21. 07. 2012 | Prlov | 23,42 | 22.79 | 23.42 | -0.63 | 3. | ||
Smíšený dorost | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 08. 04. 2018 | Baletka Adam | Jablonec | 17,44 | 17.8 | 17.44 | 0.36 | 4. | |
Dor-ci 15 střední | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 03. 2026 | Janírek Jan | Jablonec nad Nisou | 31,68 | 31.81 | 31.68 | 0.13 | 86. | |
Dor-ky 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 03. 2026 | Sousedíková Amálie | Jablonec nad Nisou | 19,79 | 19.79 | 30.64 | -10.85 | 27. | |
| 28. 03. 2026 | Dřevojánková Veronika | Jablonec nad Nisou | 20,17 | 120 | 20.17 | 99.83 | 35. | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciMuži>35Smíšený dorostDor-ci 15 středníDor-ky 17 starší
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.