Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Malovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 09. 2026 | Daměnice | 17,17 | 17.17 | 17.02 | 0.15 | 2. | ||
| 29. 08. 2026 | Radošovice | 17,21 | 17.1 | 17.21 | -0.11 | 3. | ||
| 15. 08. 2026 | Malovice | 16,87 | 16.87 | 16.79 | 0.08 | 1. | ||
| 09. 08. 2026 | Řepeč | 18,18 | 18.18 | 17.81 | 0.37 | 7. | ||
| 08. 08. 2026 | Božejovice | 16,41 | 16.35 | 16.41 | -0.06 | 1. | ||
| 18. 07. 2026 | Velká Chyška | 17,19 | 17.07 | 17.19 | -0.12 | 4. | ||
| 12. 07. 2026 | Makov | 16,81 | 16.81 | 16.65 | 0.16 | 2. | ||
| 11. 07. 2026 | Miřetice | 16,93 | 16.79 | 16.93 | -0.14 | 4. | ||
| 21. 06. 2026 | Olbramovice | 19,53 | 19.27 | 19.53 | -0.26 | 6. | ||
| 20. 06. 2026 | Ctiboř | 17,41 | 17.41 | 16.7 | 0.71 | 4. | ||
| 06. 06. 2026 | Zdislavice | 20,71 | 19.97 | 20.71 | -0.74 | 10. | ||
| 30. 08. 2025 | Fotbalové hřiště Radošovice | 18,16 | 17.94 | 18.16 | -0.22 | 4. | ||
| 17. 08. 2025 | Malovice | 18,14 | 18.14 | 18.14 | 0 | 5. | ||
| 16. 08. 2025 | Malovice | 17,34 | 16.65 | 17.34 | -0.69 | 1. | ||
| 26. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Velká Chyška | 17,96 | 17.96 | 17.74 | 0.22 | 6. | ||
| 13. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Makov | 21,22 | 20.68 | 21.22 | -0.54 | 12. | ||
| 12. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Miřetice | 16,95 | 16.86 | 16.95 | -0.09 | 3. | ||
| 05. 07. 2025 | Daměnice | 18,44 | 18.35 | 18.44 | -0.09 | 7. | ||
| 22. 06. 2025 | Fotbalové hřiště Olbramovice | 17,31 | 16.89 | 17.31 | -0.42 | 2. | ||
| 21. 06. 2025 | Fotbalové hřiště Zdislavice | 16,96 | 16.92 | 16.96 | -0.04 | 2. | ||
| 14. 06. 2025 | Dobronice - hřiště Kozmice | 17,66 | 17.12 | 17.66 | -0.54 | 4. | ||
| 01. 09. 2024 | Nalžovice | 17,05 | 16.98 | 17.05 | -0.07 | 4. | ||
| 31. 08. 2024 | Nalžovice | 17,48 | 16.97 | 17.48 | -0.51 | 5. | ||
| 17. 08. 2024 | Chářovice | 17,03 | 17.03 | 16.65 | 0.38 | 3. | ||
| 10. 08. 2024 | Načeradec -noční | 18,54 | 18.21 | 18.54 | -0.33 | 4. | ||
| 10. 08. 2024 | Božejovice | 18,34 | 17.79 | 18.34 | -0.55 | 10. | ||
| 21. 07. 2024 | Olbramovice | 18,06 | 17.21 | 18.06 | -0.85 | 4. | ||
| 20. 07. 2024 | Malovice | 17,98 | 17.86 | 17.98 | -0.12 | 6. | ||
| 14. 07. 2024 | Makov | 17,36 | 17.01 | 17.36 | -0.35 | 4. | ||
| 13. 07. 2024 | Velká Chyška | 17,77 | 17.52 | 17.77 | -0.25 | 5. | ||
| 07. 07. 2024 | Aréna Jesenice | 16,08 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 06. 07. 2024 | Aréna Jesenice | 15,03 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 22. 06. 2024 | Zdislavice | 17,41 | 16.98 | 17.41 | -0.43 | 2. | ||
| 09. 09. 2023 | Zhoř u Tábora | 18,20 | 17.27 | 18.2 | -0.93 | 12. | ||
| 20. 08. 2023 | Malovice | 17,16 | 17.04 | 17.16 | -0.12 | 1. | ||
| 19. 08. 2023 | Nalžovice | 17,57 | 16.38 | 17.57 | -1.19 | 5. | ||
| 12. 08. 2023 | Načeradec (noční) | 17,45 | 17.4 | 17.45 | -0.05 | 2. | ||
| 12. 08. 2023 | Řepeč | 18,01 | 16.86 | 18.01 | -1.15 | 6. | ||
| 06. 08. 2023 | Miřetice | 18,39 | 18.36 | 18.39 | -0.03 | 11. | ||
| 05. 08. 2023 | Zdislavice | 18,03 | 17.25 | 18.03 | -0.78 | 8. | ||
| 16. 07. 2023 | Makov | 17,57 | 17.37 | 17.57 | -0.2 | 6. | ||
| 15. 07. 2023 | Velká Chyška | 18,44 | 17.82 | 18.44 | -0.62 | 8. | ||
| 01. 07. 2023 | Slapy | 17,97 | 17.6 | 17.97 | -0.37 | 7. | ||
| 01. 07. 2023 | Daměnice | 17,17 | 16.97 | 17.17 | -0.2 | 1. | ||
| 25. 06. 2023 | Olbramovice | 18,04 | 18.04 | 17.5 | 0.54 | 6. | ||
| 24. 06. 2023 | Chářovice | 20,19 | 16.84 | 20.19 | -3.35 | 11. | ||
| 04. 06. 2023 | Tučapy | 17,58 | 17.58 | 17.17 | 0.41 | 9. | ||
| 28. 08. 2022 | Park Nalžovice | 25,26 | 0 | 0 | 0 | 17. | ||
| 27. 08. 2022 | Nalžovice | 30,80 | 30.8 | 30.39 | 0.41 | 20. | ||
| 21. 08. 2022 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,27 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 20. 08. 2022 | Miřetice | 17,44 | 17.44 | 17.36 | 0.08 | 6. | ||
| 13. 08. 2022 | Načeradec | 18,30 | 17.57 | 18.3 | -0.73 | 5. | ||
| 17. 07. 2022 | Malovice | 17,42 | 17.22 | 17.42 | -0.2 | 4. | ||
| 03. 07. 2022 | Makov | 18,10 | 17.97 | 18.1 | -0.13 | 9. | ||
| 02. 07. 2022 | Olbramovice | 21,26 | 21.21 | 21.26 | -0.05 | 11. | ||
| 12. 06. 2022 | Tučapy | 19,00 | 18.92 | 19 | -0.08 | 13. | ||
| 28. 08. 2021 | Malovice | 18,29 | 17.51 | 18.29 | -0.78 | 6. | ||
| 21. 08. 2021 | Miřetice | 17,77 | 17.32 | 17.77 | -0.45 | 8. | ||
| 14. 08. 2021 | Jankov | 17,56 | 17.13 | 17.56 | -0.43 | 3. | ||
| 14. 08. 2021 | Makov | 17,75 | 16.9 | 17.75 | -0.85 | 9. | ||
| 07. 08. 2021 | Načeradec | 21,70 | 18.14 | 21.7 | -3.56 | 14. | ||
| 10. 07. 2021 | Daměnice | 18,80 | 18.8 | 17.94 | 0.86 | 9. | ||
| 03. 07. 2021 | Olbramovice | 28,50 | 26.7 | 28.5 | -1.8 | 18. | ||
| 26. 06. 2021 | Křivsoudov | 17,58 | 17.32 | 17.58 | -0.26 | 4. | ||
| 29. 08. 2020 | Miřetice | 17,54 | 17.54 | 17.5 | 0.04 | 3. | ||
| 23. 08. 2020 | Malovice | 18,54 | 17.63 | 18.54 | -0.91 | 7. | ||
| 22. 08. 2020 | Daměnice | 17,93 | 17.93 | 17.84 | 0.09 | 5. | ||
| 08. 08. 2020 | Makov | 17,26 | 17 | 17.26 | -0.26 | 5. | ||
| 18. 07. 2020 | Olbramovice | 18,14 | 18.14 | 18.04 | 0.1 | 6. | ||
| 12. 10. 2019 | Chlumčany | 15,39 | 0 | 0 | 0 | 21. | ||
| 24. 08. 2019 | Miřetice / Chmelná | 31,55 | 31.55 | 17.92 | 13.63 | 13. | ||
| 18. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,20 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 17. 08. 2019 | Jankov | 23,52 | 22.92 | 23.52 | -0.6 | 13. | ||
| 04. 08. 2019 | Aréna Jesenice | 15,12 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 03. 08. 2019 | Načeradec | 18,27 | 18.27 | 17.4 | 0.87 | 3. | ||
| 27. 07. 2019 | Malovice | 17,27 | 17.27 | 16.94 | 0.33 | 2. | ||
| 20. 07. 2019 | Chářovice | 19,18 | 18.03 | 19.18 | -1.15 | 11. | ||
| 14. 07. 2019 | Makov | 18,21 | 17.48 | 18.21 | -0.73 | 5. | ||
| 06. 07. 2019 | Daměnice | 15,83 | 15.83 | 15.74 | 0.09 | 8. | ||
| 22. 06. 2019 | Křivsoudov | 20,24 | 20.24 | 20.11 | 0.13 | 12. | ||
| 01. 06. 2019 | Drahňovice | 18,43 | 18.43 | 17.18 | 1.25 | 6. | ||
| 27. 10. 2018 | Areál Flídr s.r.o Široký Důl | 18,43 | 18.13 | 18.43 | -0.3 | 94. | ||
| 22. 09. 2018 | Všechlapy | 17,43 | 17.43 | 17.17 | 0.26 | 4. | ||
| 15. 09. 2018 | Daměnice | 15,29 | 14.97 | 15.29 | -0.32 | 8. | ||
| 01. 09. 2018 | Jankov | 20,18 | 20.18 | 18.44 | 1.74 | 11. | ||
| 01. 09. 2018 | Park Nalžovice | 16,21 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 25. 08. 2018 | Miřetice / Chmelná | 18,91 | 18.41 | 18.91 | -0.5 | 7. | ||
| 04. 08. 2018 | Načeradec | 18,13 | 17.57 | 18.13 | -0.56 | 5. | ||
| 28. 07. 2018 | Malovice | 22,26 | 17.81 | 22.26 | -4.45 | 18. | ||
| 15. 07. 2018 | Makov | 17,58 | 17.58 | 17.3 | 0.28 | 8. | ||
| 14. 07. 2018 | Chářovice, hřiště | 18,03 | 18.03 | 17.58 | 0.45 | 5. | ||
| 01. 07. 2018 | Louňovice pod Blaníkem | 17,85 | 17.17 | 17.85 | -0.68 | 3. | ||
| 30. 06. 2018 | Drahňovice | 18,03 | 18.03 | 17.64 | 0.39 | 7. | ||
| 09. 06. 2018 | Tučapy | 23,04 | 23.04 | 22.93 | 0.11 | 33. | ||
| 12. 08. 2017 | Chotěmice | 17,69 | 17.3 | 17.69 | -0.39 | 30. | ||
| 05. 08. 2017 | Načeradec | 20,17 | 19.1 | 20.17 | -1.07 | 11. | ||
| 29. 07. 2017 | Malovice | 18,08 | 17.83 | 18.08 | -0.25 | 6. | ||
| 15. 07. 2017 | Jankov | 26,65 | 26.65 | 25.25 | 1.4 | 15. | ||
| 01. 07. 2017 | Daměnice | 16,36 | 15.74 | 16.36 | -0.62 | 5. | ||
| 25. 06. 2017 | Louňovice pod Blaníkem | 18,63 | 18.09 | 18.63 | -0.54 | 9. | ||
| 24. 06. 2017 | Křivsoudov | 18,72 | 17.7 | 18.72 | -1.02 | 6. | ||
| 24. 09. 2016 | Všechlapy | 18,08 | 17.7 | 18.08 | -0.38 | 7. | ||
| 27. 08. 2016 | Zdislavice | 18,28 | 18.28 | 17.67 | 0.61 | 6. | ||
| 13. 08. 2016 | Jankov | 18,64 | 18.64 | 17.72 | 0.92 | 7. | ||
| 06. 08. 2016 | Načeradec | 24,22 | 24.22 | 24.16 | 0.06 | 22. | ||
| 30. 07. 2016 | A | Malovice | 19,22 | 18.73 | 19.22 | -0.49 | 13. | |
| 30. 07. 2016 | B | Malovice | 21,68 | 21.68 | 21 | 0.68 | 17. | |
| 16. 07. 2016 | Nalžovice | 18,43 | 17.91 | 18.43 | -0.52 | 11. | ||
| 09. 07. 2016 | Chářovice, hřiště | 18,63 | 18.63 | 18.16 | 0.47 | 6. | ||
| 03. 07. 2016 | Louňovice pod Blaníkem | 19,20 | 19.2 | 18.04 | 1.16 | 10. | ||
| 02. 07. 2016 | Daměnice, hřiště | 15,84 | 15.84 | 15.74 | 0.1 | 7. | ||
| 25. 06. 2016 | Křivsoudov, fotbalové hřiště | 18,59 | 17.93 | 18.59 | -0.66 | 2. | ||
| 05. 09. 2015 | Všechlapy | 23,18 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 22. 08. 2015 | Zdislavice | 18,36 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 15. 08. 2015 | Jankov | 18,36 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 15. 08. 2015 | Střezimíř | 20,29 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 09. 08. 2015 | Louňovice pod Blaníkem | 30,87 | 0 | 0 | 0 | 23. | ||
| 08. 08. 2015 | Načeradec | 19,09 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 25. 07. 2015 | Malovice | 18,95 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 25. 07. 2015 | B | Malovice | 21,44 | 0 | 0 | 0 | 16. | |
| 05. 07. 2015 | Chářovice, hřiště | 23,81 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 04. 07. 2015 | Daměnice, hřiště | 16,32 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 20. 06. 2015 | Křivsoudov, fotbalové hřiště | 19,15 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 13. 09. 2014 | Všechlapy | 25,05 | 0 | 0 | 0 | 20. | ||
| 06. 09. 2014 | Bystřice | 20,09 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 23. 08. 2014 | Zdislavice | 20,52 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 09. 08. 2014 | Načeradec | 19,65 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 02. 08. 2014 | B | Malovice | 23,73 | 23.73 | 23.26 | 0.47 | 17. | |
| 02. 08. 2014 | Malovice | DSQ | 999.99 | 999.99 | 0 | 23. | ||
| 12. 07. 2014 | Chářovice | 20,05 | 18.93 | 20.05 | -1.12 | 14. | ||
| 05. 07. 2014 | Daměnice | 19,87 | 18.97 | 19.87 | -0.9 | 24. | ||
| 28. 06. 2014 | Střezimíř | 20,12 | 18.93 | 20.12 | -1.19 | 10. | ||
| 07. 06. 2014 | Jankov | 31,95 | 31.9 | 31.95 | -0.05 | 23. | ||
| 07. 06. 2014 | Bukovany | 20,03 | 20.03 | 19.95 | 0.08 | 13. | ||
| 07. 09. 2013 | Bystřice | 29,08 | 29.08 | 25.93 | 3.15 | 16. | ||
| 10. 08. 2013 | Načeradec | 28,11 | 19.28 | 28.11 | -8.83 | 20. | ||
| 03. 08. 2013 | Malovice | 21,16 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 13. 07. 2013 | Chářovice | 22,22 | 22.22 | 21.17 | 1.05 | 14. | ||
| 06. 07. 2013 | Daměnice | 17,96 | 17.22 | 17.96 | -0.74 | 10. | ||
| 22. 06. 2013 | Jankov | 21,84 | 21.53 | 21.84 | -0.31 | 13. | ||
| 08. 06. 2013 | Střezimíř | 26,74 | 23.81 | 26.74 | -2.93 | 13. | ||
| 22. 09. 2012 | Všechlapy | 21,73 | 20.52 | 21.73 | -1.21 | 14. | ||
| 01. 09. 2012 | Bystřice | 25,83 | 25.83 | 22.11 | 3.72 | 18. | ||
| 25. 08. 2012 | Zdislavice | 32,68 | 32.68 | 31.24 | 1.44 | 16. | ||
| 11. 08. 2012 | Načeradec | 23,32 | 21.39 | 23.32 | -1.93 | 13. | ||
| 28. 07. 2012 | Daměnice | 18,24 | 18.18 | 18.24 | -0.06 | 16. | ||
| 30. 06. 2012 | Jiřetice | 20,81 | 20.8 | 20.81 | -0.01 | 9. | ||
| 09. 06. 2012 | Jankov | 21,03 | 20.9 | 21.03 | -0.13 | 12. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 09. 2026 | Daměnice | 18,73 | 18.73 | 18.46 | 0.27 | 5. | ||
| 29. 08. 2026 | Radošovice | 18,63 | 18.63 | 18.35 | 0.28 | 4. | ||
| 15. 08. 2026 | Malovice | 18,92 | 18.14 | 18.92 | -0.78 | 6. | ||
| 09. 08. 2026 | Řepeč | 26,41 | 26.41 | 26.28 | 0.13 | 10. | ||
| 08. 08. 2026 | Božejovice | 20,76 | 20.57 | 20.76 | -0.19 | 7. | ||
| 18. 07. 2026 | Velká Chyška | 18,09 | 17.87 | 18.09 | -0.22 | 5. | ||
| 12. 07. 2026 | Makov | 19,23 | 19.23 | 19.08 | 0.15 | 7. | ||
| 11. 07. 2026 | Miřetice | 18,76 | 18.1 | 18.76 | -0.66 | 5. | ||
| 21. 06. 2026 | Olbramovice | 23,89 | 23.89 | 17.83 | 6.06 | 8. | ||
| 20. 06. 2026 | Ctiboř | 17,33 | 17.33 | 17.32 | 0.01 | 2. | ||
| 06. 06. 2026 | Zdislavice | 28,33 | 28.33 | 27.83 | 0.5 | 8. | ||
| 30. 08. 2025 | Fotbalové hřiště Radošovice | 17,69 | 17.69 | 17.4 | 0.29 | 3. | ||
| 17. 08. 2025 | Malovice | 18,47 | 18.47 | 18.31 | 0.16 | 6. | ||
| 16. 08. 2025 | Malovice | 35,02 | 34.99 | 35.02 | -0.03 | 10. | ||
| 26. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Velká Chyška | 26,31 | 24.83 | 26.31 | -1.48 | 7. | ||
| 13. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Makov | 24,74 | 24.74 | 24.3 | 0.44 | 10. | ||
| 12. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Miřetice | 18,64 | 18.64 | 18.49 | 0.15 | 6. | ||
| 05. 07. 2025 | Daměnice | 26,53 | 26.53 | 26.49 | 0.04 | 7. | ||
| 21. 06. 2025 | Fotbalové hřiště Zdislavice | 19,13 | 19.13 | 17.82 | 1.31 | 4. | ||
| 01. 09. 2024 | Nalžovice | 17,76 | 17.76 | 17.67 | 0.09 | 3. | ||
| 17. 08. 2024 | Chářovice | 18,57 | 18.57 | 17.77 | 0.8 | 4. | ||
| 10. 08. 2024 | Načeradec -noční | 21,97 | 21.75 | 21.97 | -0.22 | 8. | ||
| 21. 07. 2024 | Olbramovice | 26,58 | 26.58 | 21.43 | 5.15 | 6. | ||
| 20. 07. 2024 | Malovice | 18,94 | 18.94 | 18.31 | 0.63 | 5. | ||
| 14. 07. 2024 | Makov | 18,38 | 18.11 | 18.38 | -0.27 | 7. | ||
| 13. 07. 2024 | Velká Chyška | 18,65 | 18.65 | 18.11 | 0.54 | 2. | ||
| 29. 06. 2024 | hřiště Daměnice | 19,63 | 19.63 | 18.57 | 1.06 | 9. | ||
| 22. 06. 2024 | Zdislavice | 18,17 | 17.72 | 18.17 | -0.45 | 3. | ||
| 28. 10. 2023 | Areál Flídr group - Široký Důl | 17,07 | 17.07 | 17.06 | 0.01 | 6. | ||
| 09. 09. 2023 | Zhoř u Tábora | 19,79 | 19.79 | 19.35 | 0.44 | 6. | ||
| 20. 08. 2023 | Malovice | 18,14 | 18.14 | 18.06 | 0.08 | 5. | ||
| 19. 08. 2023 | Nalžovice | 18,93 | 18.93 | 16.95 | 1.98 | 7. | ||
| 12. 08. 2023 | Načeradec (noční) | 18,65 | 18.14 | 18.65 | -0.51 | 3. | ||
| 06. 08. 2023 | Miřetice | 18,75 | 18.75 | 17.49 | 1.26 | 7. | ||
| 05. 08. 2023 | Zdislavice | 19,98 | 19.37 | 19.98 | -0.61 | 4. | ||
| 23. 07. 2023 | Aréna Jesenice | 17,99 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 16. 07. 2023 | Makov | 38,29 | 38.29 | 16.18 | 22.11 | 10. | ||
| 15. 07. 2023 | Velká Chyška | 18,36 | 18.36 | 16.28 | 2.08 | 4. | ||
| 25. 06. 2023 | Olbramovice | 17,36 | 17.35 | 17.36 | -0.01 | 3. | ||
| 24. 06. 2023 | Chářovice | 18,81 | 18.81 | 16.49 | 2.32 | 6. | ||
| 04. 06. 2023 | Tučapy | 19,64 | 19.64 | 16.97 | 2.67 | 7. | ||
| 28. 08. 2022 | Park Nalžovice | 17,33 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 27. 08. 2022 | Nalžovice | 17,51 | 17.22 | 17.51 | -0.29 | 3. | ||
| 20. 08. 2022 | Miřetice | 19,28 | 18.75 | 19.28 | -0.53 | 3. | ||
| 13. 08. 2022 | Načeradec | 23,82 | 18.47 | 23.82 | -5.35 | 9. | ||
| 17. 07. 2022 | Malovice | 17,26 | 17.26 | 16.24 | 1.02 | 2. | ||
| 16. 07. 2022 | Ctiboř | 20,59 | 20.59 | 20.04 | 0.55 | 8. | ||
| 09. 07. 2022 | Daměnice | 18,59 | 17.78 | 18.59 | -0.81 | 3. | ||
| 03. 07. 2022 | Makov | 17,22 | 16.76 | 17.22 | -0.46 | 3. | ||
| 02. 07. 2022 | Olbramovice | 22,23 | 22.23 | 18.04 | 4.19 | 8. | ||
| 12. 06. 2022 | Tučapy | 17,99 | 17.87 | 17.99 | -0.12 | 1. | ||
| 21. 08. 2021 | Miřetice | 47,22 | 47.22 | 46.54 | 0.68 | 10. | ||
| 14. 08. 2021 | Jankov | 22,17 | 19.4 | 22.17 | -2.77 | 8. | ||
| 14. 08. 2021 | Makov | 22,88 | 21.94 | 22.88 | -0.94 | 9. | ||
| 07. 08. 2021 | Načeradec | 23,19 | 18.17 | 23.19 | -5.02 | 7. | ||
| 10. 07. 2021 | Daměnice | 18,51 | 18.01 | 18.51 | -0.5 | 4. | ||
| 03. 07. 2021 | Olbramovice | 18,64 | 18.63 | 18.64 | -0.01 | 3. | ||
| 26. 06. 2021 | Křivsoudov | 17,91 | 17.38 | 17.91 | -0.53 | 3. | ||
| 29. 08. 2020 | Miřetice | 17,64 | 17.02 | 17.64 | -0.62 | 1. | ||
| 23. 08. 2020 | Malovice | 17,16 | 17.16 | 16.66 | 0.5 | 1. | ||
| 22. 08. 2020 | Daměnice | 17,75 | 16.99 | 17.75 | -0.76 | 2. | ||
| 15. 08. 2020 | Jankov | 23,85 | 23.85 | 22.82 | 1.03 | 9. | ||
| 08. 08. 2020 | Makov | 18,20 | 18.2 | 17.71 | 0.49 | 4. | ||
| 18. 07. 2020 | Olbramovice | 23,48 | 17.92 | 23.48 | -5.56 | 8. | ||
| 12. 10. 2019 | Chlumčany | 17,87 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 24. 08. 2019 | Miřetice / Chmelná | 18,03 | 18.03 | 17.23 | 0.8 | 2. | ||
| 17. 08. 2019 | Jankov | 17,72 | 17.72 | 17.36 | 0.36 | 1. | ||
| 03. 08. 2019 | Načeradec | 30,31 | 30.31 | 28.65 | 1.66 | 13. | ||
| 27. 07. 2019 | Malovice | 17,84 | 17.84 | 17.52 | 0.32 | 3. | ||
| 20. 07. 2019 | Chářovice | 18,66 | 18.66 | 17.88 | 0.78 | 4. | ||
| 14. 07. 2019 | Makov | 22,72 | 22.72 | 20.48 | 2.24 | 10. | ||
| 13. 07. 2019 | Louňovice pad Blaníkem | 19,73 | 19.56 | 19.73 | -0.17 | 6. | ||
| 22. 06. 2019 | Křivsoudov | 19,77 | 19.77 | 18.21 | 1.56 | 3. | ||
| 01. 06. 2019 | Drahňovice | 18,09 | 16.97 | 18.09 | -1.12 | 1. | ||
| 27. 10. 2018 | Areál Flídr s.r.o Široký Důl | 19,40 | 19.4 | 19.15 | 0.25 | 22. | ||
| 22. 09. 2018 | Všechlapy | 17,95 | 17.95 | 17.46 | 0.49 | 4. | ||
| 15. 09. 2018 | Daměnice | 18,89 | 18.47 | 18.89 | -0.42 | 3. | ||
| 01. 09. 2018 | Jankov | 21,16 | 20.87 | 21.16 | -0.29 | 5. | ||
| 25. 08. 2018 | Miřetice / Chmelná | 19,72 | 17.61 | 19.72 | -2.11 | 3. | ||
| 04. 08. 2018 | Načeradec | 37,44 | 35.67 | 37.44 | -1.77 | 11. | ||
| 15. 07. 2018 | Makov | 17,42 | 17.4 | 17.42 | -0.02 | 2. | ||
| 14. 07. 2018 | Chářovice, hřiště | 24,59 | 19.15 | 24.59 | -5.44 | 8. | ||
| 01. 07. 2018 | Louňovice pod Blaníkem | 37,55 | 27.73 | 37.55 | -9.82 | 13. | ||
| 30. 06. 2018 | Drahňovice | 18,26 | 18.24 | 18.26 | -0.02 | 1. | ||
| 09. 06. 2018 | Tučapy | 24,44 | 24.44 | 20.17 | 4.27 | 14. | ||
| 12. 08. 2017 | Chotěmice | DSQ | 999.99 | 999.99 | 0 | 13. | ||
| 05. 08. 2017 | Načeradec | 18,28 | 17.73 | 18.28 | -0.55 | 1. | ||
| 29. 07. 2017 | Malovice | 18,08 | 17.57 | 18.08 | -0.51 | 2. | ||
| 15. 07. 2017 | Jankov | 26,91 | 26.66 | 26.91 | -0.25 | 7. | ||
| 01. 07. 2017 | Daměnice | 24,60 | 19.5 | 24.6 | -5.1 | 6. | ||
| 25. 06. 2017 | Louňovice pod Blaníkem | 19,69 | 19.36 | 19.69 | -0.33 | 6. | ||
| 24. 06. 2017 | Křivsoudov | 18,34 | 18.02 | 18.34 | -0.32 | 2. | ||
| 24. 09. 2016 | Všechlapy | 19,11 | 18.52 | 19.11 | -0.59 | 10. | ||
| 13. 08. 2016 | Jankov | 20,77 | 20.77 | 19.88 | 0.89 | 8. | ||
| 16. 07. 2016 | Nalžovice | 20,63 | 20.63 | 20.48 | 0.15 | 9. | ||
| 09. 07. 2016 | Chářovice, hřiště | 44,37 | 44.37 | 20.42 | 23.95 | 10. | ||
| 03. 07. 2016 | Louňovice pod Blaníkem | 19,83 | 18.18 | 19.83 | -1.65 | 7. | ||
| 25. 06. 2016 | Křivsoudov, fotbalové hřiště | 20,81 | 19.73 | 20.81 | -1.08 | 10. | ||
| 22. 08. 2015 | Zdislavice | 116,68 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 15. 08. 2015 | Jankov | 40,66 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 15. 08. 2015 | Střezimíř | 22,04 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 09. 08. 2015 | Louňovice pod Blaníkem | 18,53 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 08. 08. 2015 | Načeradec | 19,40 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 25. 07. 2015 | Malovice | 20,05 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 05. 07. 2015 | Chářovice, hřiště | 26,04 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 04. 07. 2015 | Daměnice, hřiště | 19,52 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 20. 06. 2015 | Křivsoudov, fotbalové hřiště | 22,00 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 13. 09. 2014 | Všechlapy | 19,27 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 06. 09. 2014 | Bystřice | 30,74 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 23. 08. 2014 | Křivsoudov | 25,37 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 23. 08. 2014 | Zdislavice | 20,03 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 09. 08. 2014 | Načeradec | 21,58 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 02. 08. 2014 | Malovice | 20,84 | 20.84 | 20.83 | 0.01 | 11. | ||
| 12. 07. 2014 | Chářovice | 20,21 | 20.21 | 19.84 | 0.37 | 3. | ||
| 05. 07. 2014 | Daměnice | 20,52 | 20.52 | 20.45 | 0.07 | 5. | ||
| 28. 06. 2014 | Střezimíř | 21,22 | 20.62 | 21.22 | -0.6 | 9. | ||
| 07. 06. 2014 | Jankov | 20,45 | 19.72 | 20.45 | -0.73 | 3. | ||
| 07. 06. 2014 | Bukovany | 20,95 | 29.74 | 20.95 | 8.79 | 7. | ||
| 07. 09. 2013 | Bystřice | 47,43 | 47.43 | 21.57 | 25.86 | 14. | ||
| 24. 08. 2013 | Zdislavice | 20,77 | 20.77 | 19.77 | 1 | 5. | ||
| 10. 08. 2013 | Načeradec | 24,53 | 24.53 | 24.31 | 0.22 | 9. | ||
| 03. 08. 2013 | Malovice | 22,75 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 06. 07. 2013 | Daměnice | 25,75 | 25.75 | 25.53 | 0.22 | 11. | ||
| 22. 06. 2013 | Jankov | 24,50 | 23.21 | 24.5 | -1.29 | 11. | ||
| 08. 06. 2013 | Střezimíř | 62,00 | 62 | 25.33 | 36.67 | 12. | ||
| 22. 09. 2012 | Všechlapy | 52,81 | 52 | 52.81 | -0.81 | 13. | ||
| 01. 09. 2012 | Bystřice | 24,17 | 22.18 | 24.17 | -1.99 | 8. | ||
| 28. 07. 2012 | Daměnice | 38,17 | 38.17 | 35.36 | 2.81 | 10. | ||
| 30. 06. 2012 | Jiřetice | 23,88 | 23.88 | 22.43 | 1.45 | 6. | ||
| 09. 06. 2012 | Jankov | 23,82 | 23.82 | 22.7 | 1.12 | 6. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 09. 2026 | Daměnice | 18,91 | 18.23 | 18.91 | -0.68 | 3. | ||
| 29. 08. 2026 | Radošovice | 19,10 | 18.33 | 19.1 | -0.77 | 1. | ||
| 15. 08. 2026 | Malovice | 19,97 | 19.97 | 19.06 | 0.91 | 5. | ||
| 18. 07. 2026 | Velká Chyška | 18,66 | 18.32 | 18.66 | -0.34 | 1. | ||
| 11. 07. 2026 | Miřetice | 21,89 | 20.03 | 21.89 | -1.86 | 4. | ||
| 20. 06. 2026 | Ctiboř | 32,25 | 32.09 | 32.25 | -0.16 | 7. | ||
| 06. 06. 2026 | Zdislavice | 52,26 | 52.26 | 50.79 | 1.47 | 6. | ||
| 30. 08. 2025 | Fotbalové hřiště Radošovice | 23,07 | 21.2 | 23.07 | -1.87 | 5. | ||
| 16. 08. 2025 | Malovice | 24,77 | 23.55 | 24.77 | -1.22 | 4. | ||
| 26. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Velká Chyška | 26,67 | 26.62 | 26.67 | -0.05 | 7. | ||
| 12. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Miřetice | 22,24 | 20.35 | 22.24 | -1.89 | 4. | ||
| 31. 08. 2024 | Nalžovice | 24,39 | 23.68 | 24.39 | -0.71 | 6. | ||
| 20. 07. 2024 | Malovice | 28,49 | 28.48 | 28.49 | -0.01 | 5. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.















