Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Lomnička, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiDěti staršíDěti mladšíJunioři
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 09. 2026 | Hamry nad Sázavou | 20,07 | 19.03 | 20.07 | -1.04 | 8. | ||
| 12. 09. 2026 | Jasenice | 19,46 | 19.46 | 19.45 | 0.01 | 9. | ||
| 23. 08. 2026 | Otín | 18,42 | 18.42 | 18.3 | 0.12 | 7. | ||
| 22. 08. 2026 | Lhotky Sport | 37,01 | 37.01 | 37.01 | 0 | 9. | ||
| 09. 08. 2026 | Třeština | 20,58 | 19.88 | 20.58 | -0.7 | 19. | ||
| 09. 08. 2026 | Třeština | 20,58 | 19.88 | 20.58 | -0.7 | 25. | ||
| 08. 08. 2026 | Hrabišín | 18,91 | 18.32 | 18.91 | -0.59 | 13. | ||
| 02. 08. 2026 | Radostín nad Oslavou | 20,91 | 20.39 | 20.91 | -0.52 | 14. | ||
| 01. 08. 2026 | Nové Veselí | 19,05 | 18.61 | 19.05 | -0.44 | 8. | ||
| 30. 05. 2026 | Zbraslav | 20,18 | 20.18 | 20.88 | -0.7 | 9. | ||
| 13. 09. 2025 | Lhotky Sport | 19,70 | 19.62 | 19.7 | -0.08 | 9. | ||
| 17. 08. 2025 | Zbraslav | 20,46 | 20.02 | 20.46 | -0.44 | 12. | ||
| 16. 08. 2025 | Nové Veselí | 26,84 | 26.84 | 26.65 | 0.19 | 13. | ||
| 03. 08. 2025 | Netín | 19,94 | 19.36 | 19.94 | -0.58 | 11. | ||
| 02. 08. 2025 | Otín | 19,44 | 19.23 | 19.44 | -0.21 | 9. | ||
| 28. 06. 2025 | Jabloňov | 30,60 | 28.67 | 30.6 | -1.93 | 11. | ||
| 07. 06. 2025 | Lavičky | 20,68 | 19.75 | 20.68 | -0.93 | 12. | ||
| 10. 05. 2025 | Maršovice | 19,41 | 19.41 | 19.41 | 0 | 9. | ||
| 21. 09. 2024 | Maršovice | 19,86 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 14. 09. 2024 | Jasenice | 23,33 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 25. 08. 2024 | Hamry nad Sázavou | 28,55 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 24. 08. 2024 | Zbraslav | 22,12 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 04. 08. 2024 | Radostín nad Oslavou | 29,59 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 03. 08. 2024 | Meziříčko | 47,18 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 14. 09. 2013 | Telč, nám. Zachariáše z Hradce | 14,91 | 14.9 | 14.91 | -0.01 | 8. | ||
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 14. 09. 2013 | Telč, nám. Zachariáše z Hradce | 26,93 | 26.04 | 26.93 | -0.89 | 13. | ||
Junioři | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 12. 09. 2026 | Jasenice | 21,45 | 20.7 | 21.45 | -0.75 | 1. | ||
| 02. 08. 2026 | Radostín nad Oslavou | 22,24 | 22.24 | 20 | 2.24 | 1. | ||
| 01. 08. 2026 | Nové Veselí | 19,94 | 19.73 | 19.94 | -0.21 | 2. | ||
| 20. 09. 2025 | Jasenice | 21,63 | 21.61 | 21.63 | -0.02 | 2. | ||
| 13. 09. 2025 | Lhotky Sport | 21,22 | 21.22 | 20.32 | 0.9 | 2. | ||
| 17. 08. 2025 | Zbraslav | 23,71 | 23.52 | 23.71 | -0.19 | 3. | ||
| 16. 08. 2025 | Nové Veselí | 23,76 | 23.76 | 21.6 | 2.16 | 2. | ||
| 03. 08. 2025 | Netín | 20,14 | 18.59 | 20.14 | -1.55 | 2. | ||
| 02. 08. 2025 | Otín | 20,18 | 20.18 | 19.53 | 0.65 | 2. | ||
| 28. 06. 2025 | Jabloňov | 22,78 | 22.78 | 21.66 | 1.12 | 1. | ||
| 07. 06. 2025 | Lavičky | 21,44 | 21.44 | 20.07 | 1.37 | 3. | ||
| 10. 05. 2025 | Maršovice | 24,45 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 21. 09. 2024 | Maršovice | 26,15 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 14. 09. 2024 | Jasenice | 19,90 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 25. 08. 2024 | Hamry nad Sázavou | 32,62 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 24. 08. 2024 | Zbraslav | 36,46 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 04. 08. 2024 | Radostín nad Oslavou | 22,37 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 03. 08. 2024 | Meziříčko | 33,10 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 16. 09. 2023 | Maršovice | 20,30 | 19.41 | 20.3 | -0.89 | 4. | ||
| 10. 09. 2023 | Hamry nad Sázavou (Žďár n. S.) | 19,89 | 19.89 | 19.15 | 0.74 | 3. | ||
| 09. 09. 2023 | Hamry nad Sázavou | 20,66 | 20.66 | 20.36 | 0.3 | 4. | ||
| 27. 08. 2023 | Jasenice | 20,00 | 20 | 19.96 | 0.04 | 4. | ||
| 27. 08. 2023 | B | Jasenice | 22,10 | 22.1 | 22.1 | 0 | 5. | |
| 12. 08. 2023 | Zbraslav | 40,98 | 40.98 | 20.89 | 20.09 | 5. | ||
| 30. 07. 2023 | Radostín nad Oslavou | 21,26 | 20.27 | 21.26 | -0.99 | 3. | ||
| 17. 06. 2023 | Lhotky sport | 20,86 | 20.86 | 20.26 | 0.6 | 3. | ||
| 17. 06. 2023 | B | Lhotky sport | 25,09 | 23.42 | 25.09 | -1.67 | 5. | |
| 11. 06. 2023 | Lavičky | 27,61 | 27 | 27.61 | -0.61 | 4. | ||
| 28. 05. 2023 | Netín | 38,86 | 38.86 | 38.8 | 0.06 | 6. | ||
| 14. 05. 2023 | Jabloňov | 24,45 | 24.45 | 23.33 | 1.12 | 5. | ||
| 17. 09. 2022 | Maršovice | 43,14 | 41.88 | 43.14 | -1.26 | 7. | ||
| 11. 09. 2022 | Jabloňov | 22,27 | 22.17 | 22.27 | -0.1 | 1. | ||
| 10. 09. 2022 | Hamry nad Sázavou | 21,40 | 21.4 | 20.3 | 1.1 | 3. | ||
| 14. 08. 2022 | Lhotky sport | 21,18 | 20.93 | 21.18 | -0.25 | 3. | ||
| 31. 07. 2022 | Radostín nad Oslavou | 37,84 | 37.09 | 37.84 | -0.75 | 5. | ||
| 30. 07. 2022 | Meziříčko | DSQ | 999.99 | 999.99 | 0 | 4. | ||
| 04. 06. 2022 | Čikov | 24,38 | 24.02 | 24.38 | -0.36 | 3. | ||
| 29. 05. 2022 | Netín | 23,40 | 23.4 | 23.38 | 0.02 | 3. | ||
| 28. 05. 2022 | Netín (Starý Lískovec Sport) | 34,19 | 21.79 | 34.19 | -12.4 | 3. | ||
| 11. 09. 2021 | Jabloňov | 22,67 | 21.5 | 22.67 | -1.17 | 3. | ||
| 21. 08. 2021 | Zbraslav | 21,51 | 21.14 | 21.51 | -0.37 | 3. | ||
| 08. 08. 2021 | Radostín nad Oslavou | 22,15 | 22.04 | 22.15 | -0.11 | 4. | ||
| 07. 08. 2021 | Meziříčko | 22,58 | 22.58 | 22.5 | 0.08 | 4. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.