Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Kobeřice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenci
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 21,20 | 21.2 | 20.98 | 0.22 | 74. | ||
| 23. 08. 2026 | Neplachovice | 19,63 | 19.4 | 19.63 | -0.23 | 9. | ||
| 16. 08. 2026 | Kozmice | 19,66 | 19.08 | 19.66 | -0.58 | 5. | ||
| 15. 08. 2026 | Velké Heraltice - Sádek | 19,30 | 18.9 | 19.3 | -0.4 | 4. | ||
| 02. 08. 2026 | Bolatice | 30,83 | 30.83 | 29.8 | 1.03 | 8. | ||
| 18. 07. 2026 | Seloutky | 18,38 | 18.38 | 18.17 | 0.21 | 17. | ||
| 12. 07. 2026 | Služovice | 16,15 | 16.15 | 16.11 | 0.04 | 5. | ||
| 13. 06. 2026 | Hněvošice | 44,27 | 43.97 | 44.27 | -0.3 | 10. | ||
| 31. 05. 2026 | Svoboda | 26,82 | 15.73 | 26.82 | -11.09 | 13. | ||
| 29. 05. 2026 | Areál ZŠ Štěpánkovice | 44,47 | 44.47 | 43.4 | 1.07 | 16. | ||
| 29. 05. 2026 | Vávrovice | 34,55 | 19.22 | 34.55 | -15.33 | 9. | ||
| 22. 05. 2026 | Píšť | 19,15 | 16.92 | 19.15 | -2.23 | 7. | ||
| 29. 06. 2025 | A | SDH Kobeřice | 18,92 | 18.72 | 18.92 | -0.2 | 8. | |
| 29. 06. 2025 | B | SDH Kobeřice | 19,34 | 19.34 | 18.85 | 0.49 | 12. | |
| 03. 09. 2023 | Neplachovice | 18,21 | 18.04 | 18.21 | -0.17 | 7. | ||
| 27. 08. 2023 | Proskovice | 22,49 | 22.49 | 22.26 | 0.23 | 12. | ||
| 26. 08. 2023 | Jamnice | 21,97 | 21.97 | 20.14 | 1.83 | 12. | ||
| 13. 08. 2023 | Kozmice, areál SDH - TJ Sokol | 18,49 | 17.99 | 18.49 | -0.5 | 7. | ||
| 05. 08. 2023 | Oldřišov | 16,43 | 16.43 | 16.42 | 0.01 | 8. | ||
| 16. 07. 2023 | Služovice | 16,40 | 16.4 | 15.66 | 0.74 | 13. | ||
| 02. 07. 2023 | Kobeřice, OP | 18,40 | 18.4 | 17.99 | 0.41 | 7. | ||
| 01. 07. 2023 | Hněvošice | 22,64 | 22.64 | 20.79 | 1.85 | 12. | ||
| 18. 06. 2023 | Chlebičov | 19,83 | 19.34 | 19.83 | -0.49 | 9. | ||
| 17. 06. 2023 | Malé Hoštice | 20,14 | 20.14 | 20.14 | 0 | 8. | ||
| 28. 03. 2023 | Svoboda | 20,41 | 20.27 | 20.41 | -0.14 | 15. | ||
| 01. 10. 2022 | Babice | 15,68 | 15.68 | 15.51 | 0.17 | 38. | ||
| 17. 07. 2011 | Velké Hoštice, OP | 20,56 | 0 | 0 | 0 | 31. | ||
| 16. 07. 2011 | Pustkovec, OV | 18,90 | 0 | 0 | 0 | 21. | ||
| 26. 07. 2009 | Služovice, OP | 21,50 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 19. 07. 2009 | Hněvošice, OP | 23,75 | 0 | 0 | 0 | 20. | ||
| 31. 05. 2009 | Svoboda, OP | 16,31 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 10. 08. 2008 | B | Oldřišov, OP, - | 19,89 | 0 | 0 | 0 | 18. | |
| 27. 07. 2008 | B | Služovice, OP, - | 21,83 | 0 | 0 | 0 | 13. | |
| 20. 07. 2008 | B | Hněvošice, OP, - | 21,83 | 0 | 0 | 0 | 14. | |
| 06. 07. 2008 | B | Velké Hoštice, OP, - | 22,27 | 0 | 0 | 0 | 12. | |
| 25. 05. 2008 | Svoboda, OP, - | 17,21 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 12. 08. 2007 | Oldřišov, OP | 38,40 | 0 | 0 | 0 | 21. | ||
| 05. 08. 2007 | Bolatice, OP | 29,61 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 29. 07. 2007 | Služovice, OP | 34,62 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 28. 07. 2007 | Michálkovice, OV | 22,27 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 21. 07. 2007 | Pustkovec, OV | 20,83 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 21. 07. 2007 | Pustkovec, OV | 20,83 | 19.26 | 20.83 | -1.57 | 28. | ||
| 15. 07. 2007 | Hněvošice, OP | 20,79 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 15. 07. 2007 | B | Hněvošice, OP | 24,39 | 0 | 0 | 0 | 23. | |
| 01. 07. 2007 | Velké Hoštice, OP | 21,26 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 27. 05. 2007 | Svoboda, OP | 27,49 | 27.49 | 16.99 | 10.5 | 21. | ||
| 06. 08. 2006 | B | Bolatice, OP | 23,06 | 0 | 0 | 0 | 9. | |
| 06. 08. 2006 | B | Bolatice, OP | 23,06 | 23.06 | 22.44 | 0.62 | 25. | |
| 16. 07. 2006 | Hněvošice, OP | 20,38 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 16. 07. 2006 | B | Hněvošice, OP | 27,96 | 0 | 0 | 0 | 14. | |
| 25. 09. 2005 | Kobeřice, OP | 20,68 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 06. 08. 2005 | Prušánky, HO | 60,97 | 0 | 0 | 0 | 28. | ||
| 17. 07. 2005 | Hněvošice, OP | 21,17 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 17. 07. 2005 | B | Hněvošice, OP | 25,03 | 0 | 0 | 0 | 23. | |
| 26. 09. 2004 | Kobeřice, OP | 21,82 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 25. 07. 2004 | Služovice, OP | 18,55 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 18. 07. 2004 | Hněvošice, OP | 20,91 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 10. 07. 2004 | Ostrava- Muglinov, OV | 44,60 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 04. 07. 2004 | Velké Hoštice, OP | 21,37 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 05. 06. 2004 | Ostrava- Svinov, OV | 30,23 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 20. 07. 2003 | Hněvošice, OP | 22,55 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 06. 07. 2003 | Velké Hoštice, OP | 21,47 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 29. 06. 2003 | B | Kobeřice, OP | 19,87 | 0 | 0 | 0 | 4. | |
| 29. 06. 2003 | Kobeřice, OP | 26,65 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 01. 06. 2003 | Ostrava Pustkovec, OV | 29,70 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 15. 06. 2002 | Ostrava-Nová Ves, OV | 25,30 | 19.96 | 25.3 | -5.34 | 23. | ||
| 01. 07. 2001 | Velké Hoštice, OP | 19,95 | 0 | 0 | 0 | 17. | ||
| 05. 07. 1999 | B | Ostrava-Nová Ves, OV | 24,38 | 0 | 0 | 0 | 5. | |
| 05. 07. 1999 | Ostrava-Nová Ves, OV | 22,06 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 04. 07. 1999 | Velké Hoštice, OP | 22,41 | 0 | 0 | 0 | 19. | ||
| 06. 07. 1997 | Velké Hoštice, OP | 25,69 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 05. 07. 1997 | Ostrava-Nová Ves, OV | 27,06 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 06. 07. 1996 | Velké Hoštice, OP | 24,15 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 29. 06. 1996 | Ostrava-Nová Ves, OV | 27,76 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 23. 08. 2026 | Neplachovice | 35,39 | 31.05 | 35.39 | -4.34 | 10. | ||
| 16. 08. 2026 | Kozmice | 28,05 | 28.05 | 19.12 | 8.93 | 9. | ||
| 15. 08. 2026 | Velké Heraltice - Sádek | 20,00 | 19.43 | 20 | -0.57 | 3. | ||
| 02. 08. 2026 | Bolatice | 20,24 | 20.24 | 19.5 | 0.74 | 3. | ||
| 12. 07. 2026 | Služovice | 21,07 | 21.07 | 19.49 | 1.58 | 9. | ||
| 13. 06. 2026 | Hněvošice | 46,00 | 46 | 44.08 | 1.92 | 8. | ||
| 31. 05. 2026 | Svoboda | 22,15 | 17.6 | 22.15 | -4.55 | 7. | ||
| 29. 05. 2026 | Areál ZŠ Štěpánkovice | 59,58 | 59.58 | 58.03 | 1.55 | 14. | ||
| 29. 05. 2026 | Vávrovice | 19,33 | 18.69 | 19.33 | -0.64 | 3. | ||
| 29. 06. 2025 | SDH Kobeřice | 20,06 | 20.05 | 20.06 | -0.01 | 5. | ||
| 12. 08. 2007 | Oldřišov, OP | 23,43 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 05. 08. 2007 | Bolatice, OP | 25,65 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 14. 02. 2026 | Mitrusi Michaela | Ostrava | 13,08 | 120 | 13.08 | 106.92 | 27. | |
| 01. 11. 2025 | Baránek Vít | Stromovka | 15,75 | 17.49 | 15.75 | 1.74 | 175. | |
| 01. 11. 2025 | Baránková Klára | Stromovka | 14,93 | 14.93 | 120 | -105.07 | 218. | |
| 29. 03. 2025 | Baránek Vít | Ostrava | 15,27 | 15.27 | 15.28 | -0.01 | 78. | |
| 29. 03. 2025 | Baránková Klára | Ostrava | 15,11 | 15.11 | 15.38 | -0.27 | 185. | |
| 29. 03. 2025 | Rycková Lucie | Ostrava | 19,01 | 19.01 | 19.29 | -0.28 | 271. | |
| 29. 03. 2025 | Urbánková Natálie | Ostrava | 19,46 | 21.51 | 19.46 | 2.05 | 274. | |
| 29. 03. 2025 | Lacinová Eliška | Ostrava | 20,85 | 20.85 | 22.38 | -1.53 | 281. | |
| 30. 11. 2024 | Baránková Klára | Ostrava | 14,17 | 14.17 | 18.06 | -3.89 | 130. | |
| 30. 11. 2024 | Černá Ellen | Ostrava | 14,44 | 14.46 | 14.44 | 0.02 | 154. | |
| 30. 11. 2024 | Baránek Vít | Ostrava | 15,76 | 19.55 | 15.76 | 3.79 | 155. | |
| 02. 11. 2024 | Baránek Vít | Stromovka | 15,70 | 15.7 | 17.5 | -1.8 | 158. | |
| 02. 11. 2024 | Baránková Klára | Stromovka | 13,62 | 14.11 | 13.62 | 0.49 | 92. | |
| 02. 11. 2024 | Černá Ellen | Stromovka | 14,72 | 14.72 | 21.14 | -6.42 | 177. | |
| 23. 03. 2019 | KUBNÁ Barbora | Jablonec | 14,15 | 14.55 | 14.15 | 0.4 | 61. | |
| 23. 03. 2019 | ŠVAN Matěj | Jablonec | 15,04 | 15.04 | 120 | -104.96 | 67. | |
| 23. 03. 2019 | BRULÍKOVÁ Adéla | Jablonec | 15,66 | 15.66 | 16.35 | -0.69 | 126. | |
| 23. 03. 2019 | TOMÍČKOVÁ Karolína | Jablonec | 16,14 | 16.14 | 17.34 | -1.2 | 141. | |
| 09. 03. 2019 | Kubná Barbora | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,68 | 13.68 | 14.23 | -0.55 | 37. | |
| 09. 03. 2019 | Tomíčková Karolína | ČHP 2019 – Ostravská hala | 15,90 | 16.29 | 15.9 | 0.39 | 104. | |
| 09. 03. 2019 | Švan Matěj | ČHP 2019 – Ostravská hala | 15,37 | 17.24 | 15.37 | 1.87 | 117. | |
| 09. 03. 2019 | Brulíková Adéla | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,86 | 23.18 | 16.86 | 6.32 | 125. | |
| 17. 03. 2018 | Švan Matěj | Ostrava | 16,14 | 16.14 | 16.17 | -0.03 | 77. | |
| 17. 03. 2018 | Vyhnálek František | Ostrava | 16,27 | 16.27 | 16.57 | -0.3 | 83. | |
| 17. 03. 2018 | Liberová Michaela | Ostrava | 15,04 | 15.84 | 15.04 | 0.8 | 90. | |
| 17. 03. 2018 | Bitomská Tereza | Ostrava | 15,86 | 16.27 | 15.86 | 0.41 | 111. | |
| 17. 03. 2018 | Kubná Barbora | Ostrava | 16,10 | 16.1 | 17.49 | -1.39 | 117. | |
| 17. 03. 2018 | Tomíčková Karolína | Ostrava | 19,77 | 120 | 19.77 | 100.23 | 167. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 03. 2025 | Macová Zuzana | Ostrava | 22,90 | 120 | 22.9 | 97.1 | 99. | |
| 29. 03. 2025 | Stařinská Nela | Ostrava | 24,01 | 25.43 | 24.01 | 1.42 | 104. | |
| 01. 12. 2024 | Němčíková Adéla | Ostrava | 17,83 | 26.5 | 17.83 | 8.67 | 84. | |
| 01. 12. 2024 | Dudová Eliška | Ostrava | 18,44 | 120 | 18.44 | 101.56 | 96. | |
| 01. 12. 2024 | Urbánková Natálie | Ostrava | 19,47 | 21.06 | 19.47 | 1.59 | 111. | |
| 01. 12. 2024 | Nohálová Rozálie | Ostrava | 20,80 | 20.8 | 22.96 | -2.16 | 124. | |
| 01. 12. 2024 | Lacinová Eliška | Ostrava | 23,48 | 24.59 | 23.48 | 1.11 | 148. | |
| 01. 12. 2024 | Bečicová Anežka | Ostrava | 24,04 | 120 | 24.04 | 95.96 | 152. | |
| 01. 12. 2024 | Stařinská Nela | Ostrava | 25,19 | 26.35 | 25.19 | 1.16 | 157. | |
| 01. 12. 2024 | Macová Zuzana | Ostrava | 26,78 | 26.78 | 37.15 | -10.37 | 164. | |
| 25. 09. 2022 | Mitrusi Michaela | Benešov | 14,94 | 14.94 | 15.41 | -0.47 | 14. | |
| 17. 03. 2018 | Brulíková Adéla | Ostrava | 22,79 | 22.79 | 22.91 | -0.12 | 71. | |
| 17. 03. 2018 | Černá Ellen | Ostrava | 27,14 | 120 | 27.14 | 92.86 | 86. | |
| 17. 03. 2018 | Jašková Nikol | Ostrava | 27,99 | 29.84 | 27.99 | 1.85 | 88. | |
| 25. 03. 2017 | Jesika Černá | Ostrava | 20,39 | 25.91 | 20.39 | 5.52 | 51. | |
| 25. 03. 2017 | Matěj Švan | Ostrava | 18,92 | 18.92 | 18.93 | -0.01 | 59. | |
| 25. 03. 2017 | Šimon Halfar | Ostrava | 20,85 | 24.85 | 20.85 | 4 | 77. | |
| 25. 03. 2017 | Adéla Brulíková | Ostrava | 24,01 | 120 | 24.01 | 95.99 | 79. | |
| 25. 03. 2017 | Ellen Černá | Ostrava | 31,39 | 33.52 | 31.39 | 2.13 | 92. | |
| 25. 03. 2017 | Ondřej Volný | Ostrava | 28,27 | 28.27 | 120 | -91.73 | 107. | |
| 25. 03. 2017 | Adam Dubělčík | Ostrava | 30,08 | 35.63 | 30.08 | 5.55 | 110. | |
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 06. 2025 | SDH Kobeřice | 20,51 | 20.51 | 16.99 | 3.52 | 4. | ||
| 27. 08. 2023 | Proskovice | 19,91 | 19.77 | 19.91 | -0.14 | 1. | ||
| 12. 08. 2023 | Sádek | 24,60 | 24.6 | 24.53 | 0.07 | 3. | ||
| 05. 08. 2023 | Oldřišov | 19,59 | 19.59 | 18.06 | 1.53 | 1. | ||
| 16. 07. 2023 | Služovice | 19,11 | 17.56 | 19.11 | -1.55 | 1. | ||
| 02. 07. 2023 | Kobeřice, OP | 41,94 | 41.94 | 41.93 | 0.01 | 6. | ||
| 01. 07. 2023 | Hněvošice | 18,34 | 18.34 | 17.94 | 0.4 | 1. | ||
| 17. 06. 2023 | Malé Hoštice | 17,15 | 17.15 | 17.11 | 0.04 | 1. | ||
| 28. 03. 2023 | Svoboda | 38,64 | 38.64 | 18.98 | 19.66 | 5. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.