Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Hodonice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiDěti staršíDěti mladšíSmíšený dorostFinále
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 09. 2026 | Chvalovice - hasičské hřiště | 18,10 | 18.1 | 15.08 | 3.02 | 6. | ||
| 30. 05. 2026 | Dobřínsko- hřiště | 19,27 | 19.27 | 18.78 | 0.49 | 6. | ||
| 23. 05. 2026 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 21,07 | 21.07 | 20.57 | 0.5 | 6. | ||
| 06. 09. 2025 | Chvalovice - hasičské hřiště | 39,07 | 39.07 | 38.66 | 0.41 | 9. | ||
| 05. 07. 2025 | Mikulovice- hasičské hřiště | 18,97 | 18.7 | 18.97 | -0.27 | 4. | ||
| 31. 05. 2025 | Dobřínsko- hřiště | 19,39 | 18.46 | 19.39 | -0.93 | 3. | ||
| 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 19,96 | 18.79 | 19.96 | -1.17 | 7. | ||
| 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 19,96 | 18.79 | 19.96 | -1.17 | 7. | ||
| 07. 09. 2024 | Chvalovice- hasičské hřiště | 24,65 | 23.84 | 24.65 | -0.81 | 11. | ||
| 15. 09. 2023 | Újezd | 15,99 | 15.9 | 15.99 | -0.09 | 1. | ||
| 15. 07. 2023 | Grešlové Mýto, hřiště | 18,89 | 18.42 | 18.89 | -0.47 | 12. | ||
| 14. 07. 2023 | Hodonice, hasičské hřiště M+Ž | 20,70 | 20.15 | 20.7 | -0.55 | 8. | ||
| 27. 05. 2023 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště | 79,28 | 39.63 | 79.28 | -39.65 | 15. | ||
| 27. 05. 2023 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště | 79,28 | 39.63 | 79.28 | -39.65 | 15. | ||
| 15. 07. 2022 | Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž | 32,52 | 28.61 | 32.52 | -3.91 | 8. | ||
| 15. 07. 2022 | Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž | 31,59 | 30.3 | 31.59 | -1.29 | 12. | ||
| 09. 07. 2022 | Mikulovice hřiště | 25,37 | 20.17 | 25.37 | -5.2 | 4. | ||
| 13. 08. 2021 | Mikulovice hřiště | 31,29 | 31.29 | 19.21 | 12.08 | 18. | ||
| 30. 05. 2015 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,60 | 19.6 | 19.23 | 0.37 | 10. | ||
| 30. 08. 2014 | Chvalovice | 20,00 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 23. 08. 2014 | Police, Zámecký areál | 18,90 | 18.9 | 18.55 | 0.35 | 4. | ||
| 09. 08. 2014 | Loděnice, hřiště | 20,99 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 12. 07. 2014 | Vedrovice | 20,15 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 06. 07. 2014 | Božice | 19,65 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 05. 07. 2014 | Jevišovice | 19,20 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 22. 06. 2014 | Výrovice | 23,54 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 21. 06. 2014 | Dobřínsko | 20,22 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 15. 06. 2014 | Vémyslice | 19,11 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 31. 05. 2014 | Jezeřany-Maršovice | DSQ | 999.99 | 999.99 | 0 | 23. | ||
| 10. 05. 2014 | Trstěnice, hřiště | 19,35 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 31. 08. 2013 | Chvalovice | 45,63 | 0 | 0 | 0 | 17. | ||
| 17. 08. 2013 | hřiště u Bieglerova mlýna | 19,38 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 10. 08. 2013 | Loděnice | 21,82 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 27. 07. 2013 | Vedrovice | 22,52 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 20. 07. 2013 | Hodonice | 20,51 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 06. 07. 2013 | Božice | 20,59 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 05. 07. 2013 | Jevišovice | 19,60 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 15. 06. 2013 | Dobřínsko | 19,66 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 08. 06. 2013 | Vémyslice | 21,88 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 01. 06. 2013 | Trstěnice | 21,44 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 25. 05. 2013 | Jezeřany - Maršovice | 20,87 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 25. 08. 2012 | Chvalovice | 20,01 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 18. 08. 2012 | hřiště u Bieglerova mlýna | 28,11 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 18. 08. 2012 | Pravice | 20,41 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 11. 08. 2012 | Loděnice | 20,45 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 21. 07. 2012 | Hodonice | 20,82 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 07. 07. 2012 | Božice | 21,61 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 30. 06. 2012 | Výrovice | 20,98 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 09. 06. 2012 | Vémyslice | 21,42 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 02. 06. 2012 | Trstěnice | 20,55 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 03. 09. 2011 | Hrušovany nad Jevišovkou | 23,64 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 27. 08. 2011 | Chvalovice | 19,68 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 13. 08. 2011 | hřiště u Bieglerova mlýna | 17,63 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 13. 08. 2011 | Pravice | 23,59 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 06. 08. 2011 | Loděnice | 19,99 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 24. 07. 2011 | Hodonice | 19,34 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 02. 07. 2011 | Božice | 20,59 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 11. 06. 2011 | Vémyslice | 20,99 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 04. 06. 2011 | Trstěnice | 20,67 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 28. 05. 2011 | Jezeřany - Maršovice | 21,58 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 22. 08. 2010 | Chvalovice | 22,33 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 21. 08. 2010 | Pravice | 24,41 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 07. 08. 2010 | Loděnice | 21,98 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 24. 07. 2010 | Hodonice | 21,43 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 17. 07. 2010 | Miroslav | 23,22 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 10. 07. 2010 | Hostěradice | 23,46 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 26. 06. 2010 | Vémyslice | 22,47 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 29. 05. 2010 | Jezeřany - Maršovice | 24,97 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 01. 05. 2010 | Božice | 24,89 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 23. 08. 2009 | Chvalovice | 22,52 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 22. 08. 2009 | Pravice | 23,32 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 08. 08. 2009 | Loděnice | 22,74 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 25. 07. 2009 | Hodonice | 21,74 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 20. 06. 2009 | Vémyslice | 25,09 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 13. 06. 2009 | Trstěnice | 23,93 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 23. 05. 2009 | Jezeřany - Maršovice | 34,50 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 31. 08. 2008 | Chvalovice | 21,03 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 23. 08. 2008 | Pravice | 23,66 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 26. 07. 2008 | Hodonice | 21,89 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 19. 07. 2008 | Miroslav | 22,78 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 28. 06. 2008 | Vémyslice | 24,21 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 07. 06. 2008 | Trstěnice | 22,88 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 24. 05. 2008 | Jezeřany - Maršovice | 22,11 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 03. 06. 2006 | Černín - u Bieglerova mlýna | 24,36 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 09. 2021 | A | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 14,74 | 14.43 | 14.74 | -0.31 | 1. | |
| 19. 09. 2021 | B | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 17,97 | 17.34 | 17.97 | -0.63 | 8. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 09. 2021 | B | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 23,46 | 22.56 | 23.46 | -0.9 | 7. | |
Smíšený dorost | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 06. 09. 2025 | Chvalovice - hasičské hřiště | 21,02 | 19.08 | 21.02 | -1.94 | 4. | ||
| 05. 07. 2025 | Mikulovice- hasičské hřiště | 22,70 | 22.7 | 20.77 | 1.93 | 4. | ||
| 31. 05. 2025 | Dobřínsko- hřiště | 19,20 | 18.22 | 19.2 | -0.98 | 1. | ||
| 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 29,50 | 23.21 | 29.5 | -6.29 | 8. | ||
| 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 29,50 | 23.21 | 29.5 | -6.29 | 8. | ||
| 07. 09. 2024 | Chvalovice- hasičské hřiště | 17,67 | 17.62 | 17.67 | -0.05 | 2. | ||
| 06. 07. 2024 | Újezd- Hasičské hřiště | 17,40 | 17.39 | 17.4 | -0.01 | 1. | ||
| 29. 06. 2024 | Mikulovice- hasičské hřiště | 20,33 | 20.33 | 20.03 | 0.3 | 2. | ||
| 01. 06. 2024 | Dobřínsko- hřiště | 44,64 | 43.24 | 44.64 | -1.4 | 6. | ||
| 25. 05. 2024 | Jezeřany - Maršovice - has.hřiště | 17,48 | 15.38 | 17.48 | -2.1 | 2. | ||
| 25. 05. 2024 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 17,48 | 15.38 | 17.48 | -2.1 | 2. | ||
| 15. 07. 2023 | Grešlové Mýto, hřiště | 17,47 | 16.46 | 17.47 | -1.01 | 2. | ||
| 15. 07. 2023 | Hodonice, hasičské hřiště DOR | 16,75 | 16.24 | 16.75 | -0.51 | 1. | ||
| 27. 05. 2023 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště | 19,06 | 18.91 | 19.06 | -0.15 | 1. | ||
| 27. 05. 2023 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště | 19,06 | 18.91 | 19.06 | -0.15 | 1. | ||
| 03. 09. 2022 | Chvalovice, hasičský areál | 20,34 | 19.64 | 20.34 | -0.7 | 5. | ||
| 16. 07. 2022 | Hodonice, hasičské hřiště DOR | 19,95 | 18.89 | 19.95 | -1.06 | 2. | ||
| 09. 07. 2022 | Mikulovice hřiště | 17,53 | 17.53 | 16.89 | 0.64 | 1. | ||
| 04. 06. 2022 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 29,82 | 29.82 | 29.31 | 0.51 | 5. | ||
| 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 37,23 | 37.23 | 35.41 | 1.82 | 6. | ||
| 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 37,23 | 37.23 | 35.41 | 1.82 | 6. | ||
| 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice BHL hřiště | 30,39 | 18.76 | 30.39 | -11.63 | 5. | ||
| 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice ZNL, hřiště | 30,39 | 18.76 | 30.39 | -11.63 | 5. | ||
| 04. 09. 2021 | Chvalovice, hasičský areál | 18,03 | 17.92 | 18.03 | -0.11 | 1. | ||
| 31. 07. 2021 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 22,60 | 22.55 | 22.6 | -0.05 | 2. | ||
Finále | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 15. 09. 2023 | Újezd | 15,77 | 15.74 | 15.77 | -0.03 | 1. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.