Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Borovany, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciDor-ci 15 středníDor-ci 17 staršíDor-ky 14 mladšíDor-ky 15 středníDor-ky 17 starší
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 09. 2026 | B | Lišov | 18,17 | 17.39 | 18.17 | -0.78 | 12. | |
| 12. 09. 2026 | B | Mydlovary | 18,84 | 18.84 | 18.83 | 0.01 | 7. | |
| 30. 08. 2026 | B | Malešice | 34,22 | 33.8 | 34.22 | -0.42 | 29. | |
| 29. 08. 2026 | B | Chlum | 21,92 | 21.55 | 21.92 | -0.37 | 18. | |
| 15. 08. 2026 | B | Soběnov | 20,28 | 20.28 | 18.86 | 1.42 | 12. | |
| 06. 06. 2026 | B | Třísov | 37,62 | 37.62 | 36.2 | 1.42 | 19. | |
| 26. 04. 2026 | Nýdl Jakub | Kaplice | 18,44 | 120 | 18.44 | 101.56 | 10. | |
| 26. 04. 2026 | Tomášek Martin | Kaplice | 18,46 | 120 | 18.46 | 101.54 | 11. | |
| 26. 04. 2026 | Herda Vilém | Kaplice | 18,79 | 18.79 | 30.99 | -12.2 | 14. | |
| 21. 06. 2025 | B | Vlkovice | 21,86 | 19.07 | 21.86 | -2.79 | 13. | |
| 17. 05. 2025 | B | Ledenice | 18,88 | 18.88 | 18.88 | 0 | 11. | |
| 08. 09. 2024 | B | Malešice | 36,67 | 0 | 0 | 0 | 10. | |
| 07. 09. 2024 | B | Lišov | 19,78 | 0 | 0 | 0 | 13. | |
| 17. 08. 2024 | B | Soběnov | 19,74 | 0 | 0 | 0 | 11. | |
| 06. 07. 2024 | B | Křenovice | 30,33 | 0 | 0 | 0 | 22. | |
| 15. 06. 2024 | B | Třebín | 21,42 | 0 | 0 | 0 | 15. | |
| 18. 05. 2024 | B | Ledenice | 19,36 | 0 | 0 | 0 | 8. | |
| 02. 09. 2023 | B | Srubec | 20,98 | 0 | 0 | 0 | 16. | |
| 19. 08. 2023 | B | Soběnov | 22,58 | 0 | 0 | 0 | 15. | |
| 24. 06. 2023 | B | Břehov | 20,45 | 0 | 0 | 0 | 10. | |
| 28. 05. 2023 | B | Třísov | 35,98 | 0 | 0 | 0 | 19. | |
| 27. 05. 2023 | B | Chlum | 19,27 | 0 | 0 | 0 | 14. | |
| 20. 08. 2022 | Soběnov | 20,22 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 15. 09. 2019 | B | Lišov | 36,33 | 0 | 0 | 0 | 23. | |
| 21. 05. 2017 | A | Lišov | 21,04 | 20.47 | 21.04 | -0.57 | 22. | |
| 21. 05. 2017 | B | Lišov | 21,32 | 21.27 | 21.32 | -0.05 | 23. | |
| 20. 08. 2016 | A | Mydlovary - noční | 22,40 | 21.72 | 22.4 | -0.68 | 3. | |
| 28. 11. 2015 | Hluboká nad Vltavou | 21,58 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
| 25. 05. 2014 | Lišov | 20,75 | 20.75 | 20.62 | 0.13 | 19. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 12. 09. 2026 | Mydlovary | 19,30 | 18.4 | 19.3 | -0.9 | 9. | ||
| 30. 08. 2026 | Malešice | 28,34 | 25.09 | 28.34 | -3.25 | 13. | ||
| 29. 08. 2026 | Chlum | 21,80 | 19.34 | 21.8 | -2.46 | 10. | ||
| 15. 08. 2026 | Soběnov | 24,48 | 24.48 | 23.66 | 0.82 | 12. | ||
| 08. 08. 2026 | Kájov | 26,95 | 23.2 | 26.95 | -3.75 | 9. | ||
| 25. 07. 2026 | Omlenice | 24,98 | 24.98 | 24.83 | 0.15 | 4. | ||
| 21. 06. 2026 | Srubec | 19,76 | 19.76 | 18.07 | 1.69 | 8. | ||
| 20. 06. 2026 | Vlkovice | 19,15 | 18.66 | 19.15 | -0.49 | 5. | ||
| 06. 06. 2026 | Třísov | 28,93 | 23 | 28.93 | -5.93 | 11. | ||
| 23. 05. 2026 | Ledenice | 17,91 | 17.91 | 17.59 | 0.32 | 6. | ||
| 16. 08. 2025 | Soběnov | 24,86 | 24.82 | 24.86 | -0.04 | 13. | ||
| 12. 07. 2025 | Křenovice | 18,87 | 17.87 | 17.87 | 0 | 7. | ||
| 28. 06. 2025 | Srubec | 22,00 | 22 | 19.79 | 2.21 | 12. | ||
| 21. 06. 2025 | Vlkovice | 20,96 | 17.83 | 20.96 | -3.13 | 10. | ||
| 14. 06. 2025 | Třebín | 19,53 | 19.53 | 19.49 | 0.04 | 9. | ||
| 31. 05. 2025 | Chlum | 21,39 | 21.39 | 21.39 | 0 | 10. | ||
| 17. 05. 2025 | Ledenice | 21,93 | 21.93 | 21.93 | 0 | 7. | ||
| 15. 09. 2019 | A | Lišov | 21,51 | 0 | 0 | 0 | 7. | |
| 16. 09. 2018 | Lišov | 20,51 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 16. 09. 2017 | Slavošovice | 22,96 | 20.6 | 22.96 | -2.36 | 4. | ||
| 10. 05. 2014 | Ježková Zdeňka | Praha | 19,40 | 19.41 | 19.56 | -0.15 | 29. | |
| 02. 06. 2013 | Ježková Zdeňka | Písková Lhota | 18,80 | 19.04 | 18.8 | 0.24 | 11. | |
| 25. 05. 2013 | Ježková Zdeňka | Bludov, Bludovská stovka | 18,44 | 18.59 | 18.44 | 0.15 | 15. | |
| 11. 05. 2013 | Ježková Zdeňka | Praha, Za Císařským mlýnem | 18,96 | 18.96 | 19.12 | -0.16 | 15. | |
| 17. 09. 1999 | Hálová Alena | Havlíčkův Brod | 18,18 | 0 | 0 | 0 | 3. | |
| 18. 09. 1998 | Havlíčkův Brod | 117,93 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 20. 09. 1997 | Havlíčkův Brod | 68,58 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 19. 09. 1997 | Havlíčkův Brod | 117,05 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 15. 03. 2026 | Pangrác Adm | Jablonec nad Nisou | 12,49 | 12.56 | 12.49 | 0.07 | 9. | |
| 01. 11. 2025 | Pangrác Adam | Stromovka | 12,87 | 12.87 | 14.68 | -1.81 | 39. | |
| 01. 11. 2025 | Skořepa Lukáš | Stromovka | 13,25 | 120 | 13.25 | 106.75 | 68. | |
| 01. 11. 2025 | Matuška Adam | Stromovka | 15,37 | 17.57 | 15.37 | 2.2 | 160. | |
| 01. 11. 2025 | Pešout Robin | Stromovka | 18,82 | 120 | 18.82 | 101.18 | 233. | |
| 01. 11. 2025 | Pozníčková Kateřina | Stromovka | 12,97 | 16.2 | 12.97 | 3.23 | 46. | |
| 01. 11. 2025 | Vorlová Kateřina | Stromovka | 13,20 | 13.2 | 13.22 | -0.02 | 66. | |
| 01. 11. 2025 | Šmausová Natálie | Stromovka | 14,62 | 14.62 | 15.25 | -0.63 | 198. | |
| 01. 11. 2025 | Mikolášová Anna | Stromovka | 14,77 | 16.11 | 14.77 | 1.34 | 208. | |
| 01. 11. 2025 | Srnková Kristýna | Stromovka | 14,79 | 14.79 | 15.52 | -0.73 | 209. | |
| 01. 11. 2025 | Semanská Tereza | Stromovka | 14,81 | 120 | 14.81 | 105.19 | 212. | |
| 01. 11. 2025 | Mejdrechová Magdaléna | Stromovka | 15,03 | 15.03 | 17.03 | -2 | 225. | |
| 01. 11. 2025 | Horná Gabriela | Stromovka | 16,12 | 120 | 16.12 | 103.88 | 280. | |
| 20. 09. 2025 | Pangrác Adam | Plzeň - chlapci | 12,67 | 12.92 | 12.67 | 0.25 | 39. | |
| 20. 09. 2025 | Pozníčková Kateřina | Plzeň - dívky | 13,11 | 13.11 | 13.19 | -0.08 | 75. | |
| 20. 09. 2025 | Vorlová Kateřina | Plzeň - dívky | 14,47 | 14.9 | 14.47 | 0.43 | 107. | |
| 30. 11. 2024 | Vondrášková Lenka | Ostrava | 12,01 | 12.08 | 12.01 | 0.07 | 9. | |
| 30. 11. 2024 | Vorlová Kateřina | Ostrava | 13,23 | 15.83 | 13.23 | 2.6 | 62. | |
| 30. 11. 2024 | Šmausová Natálie | Ostrava | 14,67 | 14.67 | 14.84 | -0.17 | 173. | |
| 30. 11. 2024 | Bicanová Lucie | Ostrava | 15,92 | 15.92 | 16.64 | -0.72 | 236. | |
| 02. 11. 2024 | Pangrác Adam | Stromovka | 13,56 | 13.56 | 17.09 | -3.53 | 72. | |
| 02. 11. 2024 | Skořepa Lukáš | Stromovka | 14,41 | 21.83 | 14.41 | 7.42 | 123. | |
| 02. 11. 2024 | Matuška Adam | Stromovka | 18,01 | 120 | 18.01 | 101.99 | 201. | |
| 02. 11. 2024 | Vondrášková Lenka | Stromovka | 12,19 | 14.93 | 12.19 | 2.74 | 16. | |
| 02. 11. 2024 | Vorlová Kateřina | Stromovka | 13,10 | 13.44 | 13.1 | 0.34 | 56. | |
| 02. 11. 2024 | Šmausová Natálie | Stromovka | 14,29 | 14.51 | 14.29 | 0.22 | 149. | |
| 02. 11. 2024 | Černá Natálie | Stromovka | 14,36 | 16.05 | 14.36 | 1.69 | 155. | |
| 02. 11. 2024 | Srnková Kristýna | Stromovka | 15,72 | 19.46 | 15.72 | 3.74 | 249. | |
| 02. 11. 2024 | Bicanová Lucie | Stromovka | 16,45 | 16.45 | 17 | -0.55 | 271. | |
| 02. 11. 2024 | Vondrášková Petra | Stromovka | 16,78 | 16.78 | 16.88 | -0.1 | 281. | |
| 12. 10. 2024 | Vondrášková Lenka | Ústí nad Labem | 11,96 | 12.08 | 11.96 | 0.12 | 5. | |
| 23. 09. 2023 | Čermák Matyáš | Brno | 13,71 | 17.97 | 13.71 | 4.26 | 75. | |
| 23. 09. 2023 | Vondrášková Lenka | Brno | 12,29 | 12.29 | 14.75 | -2.46 | 11. | |
| 25. 09. 2022 | Vondrášková Lenka | Benešov | 13,34 | 13.34 | 14.45 | -1.11 | 43. | |
| 25. 09. 2022 | Nýdlová Veronika | Benešov | 13,63 | 13.63 | 13.73 | -0.1 | 57. | |
| 25. 09. 2022 | Čermák Matyáš | Benešov | 13,73 | 13.73 | 13.73 | 0 | 65. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 20. 09. 2025 | Hruška Vojtěch | Plzeň - chlapci | 15,85 | 15.85 | 17.37 | -1.52 | 75. | |
| 20. 09. 2025 | Pozníček Pavel | Plzeň - chlapci | 16,09 | 16.09 | 120 | -103.91 | 81. | |
| 20. 09. 2025 | Struska Edwin | Plzeň - chlapci | 19,21 | 19.21 | 120 | -100.79 | 113. | |
| 20. 09. 2025 | Šmausová Adéla | Plzeň - dívky | 17,07 | 17.42 | 17.07 | 0.35 | 91. | |
| 03. 11. 2024 | Antonová Eva | Stromovka | 15,62 | 120 | 15.62 | 104.38 | 35. | |
| 03. 11. 2024 | Pozníčková Kateřina | Stromovka | 15,80 | 15.8 | 120 | -104.2 | 43. | |
| 12. 10. 2024 | Pozníčková Kateřina | Ústí nad Labem | 16,70 | 17.03 | 16.7 | 0.33 | 66. | |
| 25. 09. 2022 | Srnková Kristýna | Benešov | 18,40 | 32.88 | 18.4 | 14.48 | 86. | |
| 25. 09. 2022 | Pangrác Adam | Benešov | 17,30 | 120 | 17.3 | 102.7 | 76. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 29. 06. 2026 | Kateřina Pozníčková | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,14 | 19.19 | 19.14 | 0.05 | 9. | |
| 29. 06. 2026 | Kateřina Pozníčková | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 20,30 | 20.37 | 20.3 | 0.07 | 11. | |
| 27. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 27,63 | 33.68 | 27.63 | 6.05 | 9. | ||
| 27. 06. 2026 | Aneta Sojková | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,61 | 18.88 | 18.61 | 0.27 | 26. | |
| 27. 06. 2026 | Lucie Hurtová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,68 | 20.78 | 18.68 | 2.1 | 29. | |
| 27. 06. 2026 | Lenka Vondrášková | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,91 | 18.91 | 18.95 | -0.04 | 35. | |
| 27. 06. 2026 | Petra Vávrová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,11 | 19.25 | 19.11 | 0.14 | 40. | |
| 27. 06. 2026 | Veronika Nýdlová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 20,08 | 20.08 | 32.8 | -12.72 | 64. | |
| 27. 06. 2026 | Kateřina Vorlová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 30,23 | 30.23 | 120 | -89.77 | 102. | |
| 27. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 95,39 | 95.39 | 95.39 | 0 | 9. | ||
| 27. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 68,76 | 68.76 | 69.3 | -0.54 | 11. | ||
| 27. 06. 2020 | PETŘÍKOVÁ Tereza | Třebíč | 20,73 | 22.21 | 20.73 | 1.48 | 23. | |
| 05. 07. 2018 | Plzeň, Požární útok | 28,26 | 28.26 | 41.8 | -13.54 | 4. | ||
| 05. 07. 2018 | Plzeň, 4x100 m | 67,98 | 68.09 | 67.98 | 0.11 | 7. | ||
| 04. 07. 2018 | Plzeň, družstev 100 m | 104,93 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 08. 04. 2018 | Haisová Michaela | Jablonec | 22,26 | 22.26 | 22.76 | -0.5 | 49. | |
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 27,23 | 31.13 | 27.23 | 3.9 | 3. | ||
| 28. 06. 2026 | Vít Neužil | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,14 | 17.14 | 29.31 | -12.17 | 1. | |
| 28. 06. 2026 | Matyáš Čermák | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,48 | 17.76 | 17.48 | 0.28 | 8. | |
| 28. 06. 2026 | Arpád Lubinski | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,71 | 18.11 | 17.71 | 0.4 | 15. | |
| 28. 06. 2026 | Martin Velek | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,93 | 18.22 | 17.93 | 0.29 | 21. | |
| 28. 06. 2026 | Václav Prokop | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,37 | 120 | 18.37 | 101.63 | 29. | |
| 28. 06. 2026 | Tomáš Prášil | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,67 | 20.56 | 19.67 | 0.89 | 56. | |
| 28. 06. 2026 | Pavel Liebl | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 20,95 | 20.95 | 120 | -99.05 | 83. | |
| 28. 06. 2026 | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 88,63 | 88.63 | 88.63 | 0 | 2. | ||
| 28. 06. 2026 | CB | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 63,50 | 63.5 | 120 | -56.5 | 11. | |
| 29. 06. 2025 | Kolín | 32,86 | 32.86 | 34.12 | -1.26 | 14. | ||
| 29. 06. 2025 | Kolín | 89,42 | 89.42 | 89.42 | 0 | 3. | ||
| 29. 06. 2025 | Martin Velek | Kolín | 17,33 | 17.81 | 17.33 | 0.48 | 8. | |
| 29. 06. 2025 | Vít Neužil | Kolín | 17,54 | 17.54 | 17.7 | -0.16 | 13. | |
| 29. 06. 2025 | Matyáš Čermák | Kolín | 17,89 | 17.89 | 21.09 | -3.2 | 22. | |
| 29. 06. 2025 | Vilém Herda | Kolín | 18,10 | 18.1 | 18.34 | -0.24 | 27. | |
| 29. 06. 2025 | Arpád Lubinski | Kolín | 18,56 | 18.56 | 120 | -101.44 | 38. | |
| 29. 06. 2025 | Tomáš Macho | Kolín | 19,14 | 19.74 | 19.14 | 0.6 | 53. | |
| 29. 06. 2025 | Pavel Liebl | Kolín | 19,78 | 20.71 | 19.78 | 0.93 | 66. | |
| 29. 06. 2025 | Kolín | 60,72 | 71.94 | 60.72 | 11.22 | 4. | ||
| 14. 06. 2025 | Jindřichův Hradec | 26,19 | 26.19 | 120 | -93.81 | 1. | ||
| 14. 06. 2025 | Jindřichův Hradec | 62,33 | 62.33 | 63.69 | -1.36 | 1. | ||
| 14. 06. 2025 | Jindřichův Hradec | 92,89 | 92.89 | 92.89 | 0 | 1. | ||
| 30. 06. 2024 | Písek | 60,83 | 60.83 | 61.56 | -0.73 | 4. | ||
| 30. 06. 2024 | Písek | 29,22 | 31.04 | 29.22 | 1.82 | 7. | ||
| 30. 06. 2024 | Písek | 95,36 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 30. 06. 2024 | Jan Zoch | Písek | 17,84 | 17.84 | 17.89 | -0.05 | 18. | |
| 30. 06. 2024 | Vít Neužil | Písek | 17,85 | 18.4 | 17.85 | 0.55 | 19. | |
| 30. 06. 2024 | Antonín Hanzal | Písek | 19,20 | 19.2 | 20.48 | -1.28 | 40. | |
| 30. 06. 2024 | Vilém Herda | Písek | 19,30 | 22.6 | 19.3 | 3.3 | 41. | |
| 30. 06. 2024 | Martin Velek | Písek | 21,17 | 21.17 | 24.02 | -2.85 | 74. | |
| 30. 06. 2024 | Matyáš Čermák | Písek | 22,06 | 120 | 22.06 | 97.94 | 83. | |
| 30. 06. 2024 | Mikuláš Petr | Písek | 25,35 | 25.35 | 120 | -94.65 | 97. | |
| 05. 07. 2018 | Plzeň, Požární útok | 28,26 | 28.26 | 41.8 | -13.54 | 4. | ||
Dor-ci 15 střední | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 26. 04. 2026 | Pangrác Adam | Kaplice | 18,58 | 19.14 | 18.58 | 0.56 | 5. | |
Dor-ci 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 26. 04. 2026 | Čermák Matyáš | Kaplice | 18,39 | 21.12 | 18.39 | 2.73 | 3. | |
| 26. 04. 2026 | Kašpírek Marian | Kaplice | 23,20 | 24.17 | 23.2 | 0.97 | 22. | |
Dor-ky 14 mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 26. 04. 2026 | Horná Gabriela | Kaplice | 24,90 | 26.79 | 24.24 | 2.55 | 19. | |
Dor-ky 15 střední | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 26. 04. 2026 | Vorlová Kateřina | Kaplice | 10,34 | 20.34 | 24.1 | -3.76 | 8. | |
Dor-ky 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 26. 04. 2026 | Vondrášková Lenka | Kaplice | 19,64 | 19.64 | 28.62 | -8.98 | 7. | |
| 26. 04. 2026 | Adamcová Marie | Kaplice | 20,36 | 10.36 | 120 | -109.64 | 11. | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciDor-ci 15 středníDor-ci 17 staršíDor-ky 14 mladšíDor-ky 15 středníDor-ky 17 starší
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.




